Polskie hity kinowe

W dzisiejszym wpisie kontynuujemy listę polskich hitów kinowych, które naszym zdaniem warto obejrzeć.

Oto lista kolejnych 3 polskich hitów kinowych, które cieszą się dużą popularnością i są godne polecenia.

Polskie hity kinowe CZĘŚĆ 2

4. Nad życie (2012) ? film biograficzny opowiadający o życiu prywatnym i zawodowym polskiej siatkarki, Agaty Mróz ? Olszewskiej, która była reprezentantką Polski w latach 2003 ? 2006. Film przedstawia historię  jej szczęśliwej miłości, pokazuje jak ważny jest też dla niej sport. W swoim krótkim życiu los mocno doświadczył Agatę. Musiała podjąć walkę z chorobą. Równocześnie dążyła do spełnienia jedynego marzenia. Reżyserką filmu jest Anna Plutecka ? Mesjasz.

5. Po prostu przyjaźń (2016) ? komedia została wyreżyserowana przez Filipa Zylberta. Film ukazuje historię przyjaciół, którzy tradycyjnie co roku wybierają się na wyprawę w góry. Każdy z ekipy mierzy się z różnymi problemami. Julka tuż przed wyjazdem dowiedziała się, że jest chora na raka. Grzegorz spotyka się z byłą żoną swojego przyjaciela, który może nie zaakceptować tego faktu. Czy tajemnice skrywane przez bohaterów wyjdą na jaw? Tego dowiedzie się podczas oglądania.

6. Ciemno, prawie noc (2019) ? film kryminalny, stworzony na podstawie powieści Joanny Bator. Po latach do Wałbrzycha wraca Alicja Tabor. Reporterka postanawia zająć się serią tajemniczych zaginięć dzieci. W trakcie prywatnego śledztwa na jej drodze pojawi się wiele niebezpieczeństw. Dążąc do odkrycia prawdy, będzie musiała zmierzyć się z własną przeszłością, od której tak bardzo uciekała.

Polskie hity kinowe CZĘŚĆ 1

Polskie hity kinowe CZĘŚĆ 3

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj