Problem z chłopakiem
Źródło: Pinterest

Nasza czytelniczka ma problem, którym chciałaby się z Wami podzielić.

,,Widziałam, że udostępniacie listy czytelniczek i pomyślałam, że może ktoś mi wreszcie pomoże. Więc mój problem jest taki:

Jest taki pewien chłopak, który podoba mi się już od dłuższego czasu. Chodzi do klasy wyżej. Byłam z nim raz na wycieczce i było super. Świetnie nam się wtedy gadało, przytulaliśmy się, często obejmował mnie w tali, etc. Jednak po tej wycieczce tylko 2 razy do mnie zagadał. Właściwie zawsze w jego otoczeniu jest grupka dziewczyn z jego klasy. Łatwo mi się z nim gadało, kiedy byliśmy sami, ale kiedy są te dziewczyny, to już nie jest tak gładko. Ogólnie to one nie są złe, ale wiem jak mogą na te moje próby zareagować, szczególnie że jest to chłopak wyróżniający się z tłumu.

Nie wiem jak załapać z nim na nowo kontakt. Pomożecie? Próbowałam już nawet przez Facebooka, ale nie zaakceptował mojego zaproszenia. Czasami widzę jak na mnie patrzy, jednak brakuje mi odwagi, żeby tak przy wszystkich podejść do niego i zacząć rozmowę. Naprawdę jestem już bezradna. Bardzo zależy mi na znajomości z nim. Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i wie jak mi pomóc?

Ps. On jest w moim wieku, po prostu poszedł rok wcześniej do szkoły”.

Polecamy: ,,Jak się przełamać i zagadać do chłopaka?”

Problem z chłopakiem

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Ja bym go olała… Może to brutalne, ale skoro on nie przyjął twojego zapro i wogole tylko na ciebie patrzy, ale nic więcej nie robi, to po co tracić czas na taką piz…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj