Chłopak puszcza oczko
Źródło: Pinterest

Nie masz powodzenia u płci przeciwnej? W tym wpisie podpowiemy Ci, co możesz zrobić, aby w oczach dziewczyn stać się bardziej przystojnym.

Jak sprawić, żeby dziewczyny zwracały na Ciebie większą uwagę? Poniżej znajdziesz 6 prostych trików, dzięki którym staniesz się bardziej przystojny w oczach kobiet.

Proste triki, które uczynią Cię bardziej przystojnym

#1. Popracuj nad swoim stylem

Styl ubierania się nie jest może najważniejszy, ale z drugiej strony, jak Cię widzą, tak Cię piszą. Pozbądź się ubrań, które nie wyglądają dobrze i kup nowe. Jeśli nie masz zbyt wielu pieniędzy, poszukaj ciuchów w second handach. Wbrew pozorom można znaleźć tam naprawdę ładne ubrania, jednak wymaga to cierpliwości.

#2. Zadbaj o cerę

Trądzik nikomu nie dodaje uroku. Dziewczyny mają pod tym względem łatwiej, ponieważ mogą zakryć niedoskonałości przy pomocy makijażu. Chłopcy, raczej tego nie stosują. Zacznij stosować żele, peelingi, kremy oraz maseczki odpowiednie dla Twojej cery lub zmień te, których używałeś dotychczas. W przypadku braku poprawy najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście wizyta u dermatologa.

#3. Uśmiechnij się

Chłopak, który ma wiecznie posępną czy przestraszoną minę raczej nie będzie postrzegany jako przystojny. Uśmiechnij się i pokaż, że jesteś pewny siebie. W ten sposób zwrócisz na siebie uwagę dziewczyn.

#4. Zmień coś w swoim wyglądzie

Czasami fryzura, zarost (lub jego brak) mogą wpływać niekorzystnie na aparycję. Zastanów się, co mógłbyś zmienić w swoim wyglądzie i sprawdź, czy po przeprowadzonej metamorfozie więcej dziewczyn zacznie zwracać na Ciebie uwagę.

#5. Zobacz, jak to robią inni

Z pewnością w swoim otoczeniu masz kumpli, którzy cieszą się sporym powodzeniem. Przyjrzyj się im bliżej, aby odkryć w czym tkwi ich sekret. Czy chodzi jedynie o wygląd, czy może o coś jeszcze?

#6. Popracuj nad swoją sylwetką

Wiele dziewczyn zwraca dużą uwagę na sylwetkę chłopaka. Zmień nawyki żywieniowe i zacznij ćwiczyć. Przekonasz się, że wraz ze wzrostem Twoich mięśni, będzie wzrastało również Twoje powodzenie u płci przeciwnej.

Czytaj także: 50 pytań do dziewczyny, które musisz jej zadać!

Błędy chłopaków w relacjach z dziewczynami
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj