Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz teksty, dzięki którym z pewnością nie poderwiesz chłopaka, a możesz jedynie się ośmieszyć.

Większość dziewczyn nie ma w sobie tyle odwagi, aby zacząć podrywać chłopaka, który im się podoba. Jeśli już się na to zdecydują, zdarza im się popełniać różne błędy prędzej, czy później. Niektóre jednak są spalone już na starcie. Powodem tego są obciachowe teksty, które w teorii mają pomóc w podrywie, a w praktyce nas skreślają. Poniżej zamieszczamy przykłady – z nimi na pewno NIE poderwiesz chłopaka.

,,Przypominasz mi mojego przyszłego chłopaka? 

To słaby tekst na podryw i chłopak prędzej się może zdenerwować niż zaciekawić, po jego usłyszeniu. Nawet się nie znacie, więc skąd możesz wiedzieć, czy pasujecie do siebie. Po takim tekście on może pomyśleć, że mówisz tak do każdego, kto Ci się spodoba. Raczej nie będzie miał ochoty Cię bliżej poznać, szczególnie że to zalatuje desperacją.

,,Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? A może powinnam przejść obok Ciebie jeszcze raz??

Zamiast czuć się zaintrygowanym, on prawdopodobnie będzie się zastanawiał o co Ci w ogóle chodzi. Jakie ,,przejść jeszcze raz”? I co właściwie odpowiedzieć na to zdanie? Raczej usłyszysz, żebyś nie przechodziła jeszcze raz. Zamiast zabawnie, wyjdzie żenująco.

?? Zmęczony?
? A czym?
? Cały dzień chodziłeś mi po głowie”

Większość chłopców po prostu na takie pytanie odpowie ?tak” lub ?nie”. I cały plan przepadnie. Jeśli jednak rozmowa potoczy się tak jak wyżej, to on może poczuć się mocno zaniepokojony. Czy przypadkiem nie masz obsesji, skoro cały dzień myślałaś o nim? Nawet, jeśli tak było, może lepiej się tym nie chwalić…

,,Czy my się czasem nie znamy??

Ten tekst na podryw nie jest zły. Z pewnością jest on najlepszy z tych wszystkich, które się tutaj znalazły. Zatem w czym problem? Jego użycie jest ryzykowne, ponieważ jest on bardzo popularny, a więc po prostu oklepany. Oczywiście, jeśli naprawdę kojarzysz skądś chłopaka, to będziesz mogła mu to szybko wyjaśnić, ale jeśli nie, to rzucanie takim banalnym tekstem może przekreślić Twoje szanse na podryw.

Masz więcej przykładów tekstów na podryw, które nie działają? Napisz nam je w komentarzu!

Polecamy: Dlaczego wciąż jesteś singielką?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj