Co może przydać Ci się w wakacje, podczas deszczowej pogody? Sprawdź nasz niezbędnik!

Wyjeżdżasz na wakacje, a prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne i zapowiadają deszcze? Zamiast się załamywać, zajrzyj do naszego niezbędnika i sprawdź , co powinnaś ze sobą zabrać.

#1. Parasol. To chyba jasne 🙂 może go nie lubisz, ale ochroni Cię przed deszczem bardziej niż sam kaptur. Dodatkowo dzięki niemu ochronisz też plecak/torebkę.

#2. Kurtka przeciwdeszczowa. To, że parasol ochroni Cię bardziej, nie oznacza, że powinnaś rezygnować z kurtki. Przy zacinającym deszczu, lepszy będzie tzw. sztormiak.

#3. Nieprzemakalny plecak/torba. Jeśli spodziewasz się ulewnych deszczy na wyjeździe i na dodatek nie jedziesz autem, to wybierz torbę, która jest wykonana z wodoodpornego tworzywa.

#4. Buty na deszcz. Niekoniecznie muszą to być kalosze. Z powodzeniem możesz wybrać adidasy, byle nie zamszowe.

#5. Gry. Podczas deszczu nie zawsze mamy możliwość wyjść na zewnątrz, a siedząc w pomieszczeniu szybko można się znudzić. W takich momentach bardzo przydają się gry – karciane lub planszowe. Nie myśl sobie, że są one przeznaczone tylko dla dzieci. Wiele z nich jest na takim poziomie, że nawet dorośli mają z nimi problem 🙂

Co jeszcze zabrałabyś na wakacje z myślą o tym, że może padać? Napisz nam o tym w komentarzu!

H&M: 39.90 zł | H&M: 39.90 zł | PARFOIS: 59.90 zł 39.90 zł.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj