Przed Wami kolejny wpis z cyklu ,,Przydatne tipy”. Tym razem zajmiemy się łazienką.

Lubimy ułatwiać sobie życie i chętnie podzielimy się z Wami pięcioma trikami, które przydadzą się podczas sprzątania łazienki. Sprawdźcie koniecznie!

#1. Domowy sposób na grzyba pod prysznicem. Czarnego nieprzyjaciela możesz sie pozbyć za pomocą wody utlenionej oraz sody. Wystarczy polać newralgiczne miejsca wodą, a następnie posypać sodą i zostawić na jakiś czas. Czasami konieczne jest użycie szczoteczki, aby brud zszedł. Następnie trzeba wszystko dokładnie spłukać, a na sam koniec można użyć ponownie wody utlenionej i pozostawić do wyschnięcia.

#2. Zacieki w toalecie. Zacieków w muszli klozetowej możesz się pozbyć za pomoc płynu oczywiście, ale jeśli ślady są wyjątkowo mocne, warto zostawić środek na całą noc i spłukać go dopiero rano.

#3. Czysty kran. Jeśli na Twoim kranie jest mnóstwo zacieków i kamień, które ciężko jest domyć, to popsikaj go płynem i pozostaw na kilkanaście minut. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zmyć zalegający brud.

#4. Świeży zapach. Oczywiście możesz użyć gotowych płynów do mycia podłóg, ale równie skuteczna może okazać się niezawodna soda oczyszczona. Rozpuść ją w niewielkiej ilości wody, przelej do butelki z atomizerem i spryskaj podłogę. Zostaw do wyschnięcia.

#5. Magnes na metalowe przybory. Jeśli masz możliwość, to przyklej w jakimś miejscu magnes. Będziesz mogła przyczepić do niego wszelkie metalowe przybory do paznokci oraz wsuwki. Dzięki temu wszystko będziesz miała w jednym miejscu, a na dodatek zyskasz ciekawy element dekoracyjny.

tipy w łazience

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj