Karina chce odzyskać swojego byłego chłopaka. Jeśli Wy macie podobny problem, sprawdźcie co zrobić w tej sytuacji.

 Karina napisała do nas maila, którego zgodziła się opublikować na stronie.

,,Cześć, czy moglibyście napisać artykuł o tym, jak odzyskać swojego byłego chłopaka? Rozstaliśmy się w sierpniu, a byliśmy razem prawie rok. Raz było lepiej, raz gorzej, ale ostatnie 2 miesiące były tragiczne. Teraz wiem, że to przeze mnie, ale nie chcę o tym pisać. W każdym razie zrozumiałam swój błąd i chciałabym go naprawić i odzyskać mojego byłego. Wiem, że on nikogo nie ma, ale nie wiem czy chce mnie w ogóle widzieć. Tyle, że ja..go kocham! I muszę z nim być! Proszę, pomóżcie mi!” Karina, 19 lat.

***

Czy to na pewno wciąż miłość?

To normalne, że po rozstaniu czujesz się samotna i jesteś smutna. Może mylisz te uczucia z miłością i chcesz wrócić do byłego chłopaka, bo nie lubisz być sama? Bycie z kimś ze strachu przed samotnością, nie jest dobrym rozwiązaniem i na pewno nie będziesz szczęśliwa.

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki

Na pewno znasz to powiedzenie i jest w nim wiele prawdy. Już raz spróbowaliście i Wam nie wyszło. Nie zawsze jest sens, żeby walczyć o związek, który już raz się rozpadł.

Jeśli jednak jesteś przekonana, że to ten jedyny i mimo upływającego czasu, nie możesz o nim zapomnieć, nie poddawaj się i spróbuj go odzyskać.

Napisz do niego wiadomość. Ważne, żeby to nie było nic zobowiązującego. Spytaj co u niego i pamiętaj, żeby go nie osaczać. Nie wiesz przecież jaki on ma stosunek do Ciebie.

Wpadnij na niego ,,przypadkiem”. Jeśli wiesz w jakich miejscach on bywa, postaraj się tam pojawić. Będziesz mogła wtedy na własne oczy zobaczyć jak on reaguje na Twój widok i swobodnie z nim porozmawiać.

Poproś wspólnych znajomych o pomoc. Niech wybadają sytuację i spróbują go delikatnie podpytać czy czuje coś jeszcze do Ciebie i czy wyobrażałby sobie, żeby do Ciebie wrócić.

Umów się z nim na spotkanie. Jeśli się zgodzi to już jest mały sukces 🙂 Porozmawiaj z nim szczerze, powiedz, że zrozumiałaś swoje błędy i że nadal go kochasz. Kawa na ławę to często najlepsza metoda, a Ty przynajmniej będziesz wiedzieć na czym stoisz.

Pokaż mu co stracił. Jeśli nic innego nie zadziała pozostaje Ci jeszcze jedna metoda, która czasem skutkuje. Zadbaj o siebie, może nowa fryzura, ubrania, zacznij więcej wychodzić. Kiedy on zobaczyć jaka jesteś szczęśliwa, być może zda sobie sprawę, że to Ty jesteś tą jedyną i że nadal chce być częścią Twojego życia.

Udało Wam się odzyskać Waszego byłego chłopaka? Napiszcie jak to zrobiłyście!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj