denerwujące zachowania dziewczyn
Źródło: Favim

Sprawdź, jakie zachowania dziewczyn denerwują chłopców. Tobie również zdarza się popełniać te błędy?

Chciałabyś, aby płeć przeciwna darzyła Cię sympatią? W tym wpisie znajdziesz listę zachowań, których należy się wystrzegać, aby nie nie narazić się chłopakom.

Zachowania dziewczyn, które denerwują chłopaków

Obrażanie się bez powodu

Żaden chłopak nie zniesie ciągłych humorków i wahań nastroju ze strony dziewczyny. Pół biedy, jeśli dziewczyna powie szczerze, o co chodzi. Najgorzej jednak, jeśli nie chce nic powiedzieć, tylko oczekuje, że partner wszystkiego się domyśli.

Plotkowanie

Większość dziewczyn ma ten grzeszek na sumieniu. Uwielbiamy komentować życie innych, jednak chłopców to bardzo denerwuje. W szczególności nie mogą oni zrozumieć, kiedy plotkujemy na temat naszych przyjaciółek, z którymi mamy przecież dobre relacje.

Bycie na ciągłej diecie

Ten problem w szczególności uwidacznia się na samym początku znajomości. Idziecie do restauracji, a Ty zamawiasz jedynie wege sałatkę i szklankę wody. Ciężko opanować burczenie brzucha, ale przynajmniej chłopak nie pomyśli, że jesteś ,,żarłokiem”. W późniejszym etapie Ty nie chcesz frytek, a potem wyjadasz chłopakowi pół porcji. Lepiej będzie, jeśli po prostu zamówisz to, na co masz ochotę.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

Narzekanie na swój wygląd

Jeżeli chłopak zwrócił na Ciebie uwagę, to znaczy, że Twoje wady mu nie przeszkadzają albo ich nie zauważył. Nie ma sensu na każdym kroku podkreślać swoich mankamentów, szczególnie że chłopcy bardzo tego nie lubią.

Chorobliwa zazdrość

Urządzasz awantury nawet z tego powodu, że chłopak przywitał się ze swoją koleżanką? Regularnie każesz mu pokazać telefon, bo boisz się, że z kimś pisze? Nie tędy droga! Takie kontrolowanie na nic się nie zda, a pokazuje jedynie, jak mało pewna siebie jesteś.

Przeklinanie

Wulgarne dziewczyny nie mają szans u większości chłopców. To oczywiste, że każdemu może zdarzyć się przeklinać, ale jeśli brzydkich słów używasz jak przecinka, to nie zdziw się, że nikt nie będzie chciał być z Tobą w związku.

Czytaj także: Jak poderwać każdego chłopaka? ? poradnik krok po kroku!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj