czego nie robić po rozstaniu?

Jesteś w związku i chcesz zrobić wszystko, aby Wasza relacja przetrwała jak najdłużej. Oto zachowania, których powinieneś unikać.

Utrzymanie szczęśliwego związku bywa trudne. Jeżeli dotąd myślałeś, że wystarczy raz poderwać dziewczynę, aby była Twoja już na zawsze, to musimy Cię zmartwić. To tak nie działa. O swoją partnerkę należy zabiegać przez cały czas, aby czuła się kochana. Zresztą, to działa w dwie strony. Zapewnie wiesz, że na dziewczyny działają czułe słówka i gesty, drobne niespodzianki i spontaniczność. Jednak, czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie zachowania mogą przekreślić wszelkie Twoje starania? Poniżej znajdziesz krótką ściągawkę.

Zachowania, które zniszczą Twój związek

#1. Bycie nieszczerym

Szczerość to podstawa związku. Jeżeli jej brakuje, relacja prędzej czy później się rozpadnie. Nie oszukuj swojej partnerki nawet w drobnych sprawach, bo raz utracone zaufanie, ciężko jest odzyskać. Większość dziewczyn uważa, że nawet najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo, którego po prostu nie da się wybaczyć. Nie ryzykuj rozpadem związku, ze strachu przed byciem szczerym.

#2. Poświęcanie zbyt mało czasu ukochanej osobie

Nie ma nic złego w spędzaniu czasu ze znajomymi, ale jeśli jesteś w związku, powinieneś zmienić nieco swoje priorytety. Zaniedbując swoją dziewczynę, ryzykujesz tym, że w którym momencie Twój związek się rozpadnie. Nikt nie chce czuć się samotny, będąc z kimś w relacji. Jeżeli nie możesz zabrać ze sobą swojej ukochanej, postaraj się nieco ograniczyć wyjścia z domu.

#3. Wytykanie wad

Nikt z nas nie jest idealny, ale wytykanie wad swojej drugiej połówce jest ciosem poniżej pasa. Takie zachowanie może się naprawdę źle skończyć. Zamiast jeszcze bardziej dołować swoją dziewczynę, spróbuj jej pomóc. Z Twoim wsparciem z pewnością będzie jej o wiele łatwiej poprawić swoją samoocenę.

#4. Nierówne traktowanie

Każdy z nas zasługuje na szacunek i odpowiednie traktowanie. Nie można oczekiwać, że ukochana osoba będzie nam usługiwała lub zachowywała się w określony sposób. W związku powinniśmy być partnerami, o równych prawach. Poprzez nieodpowiednie traktowanie można doprowadzić do rozpadu relacji.

#5. Brak wsparcia

Bagatelizowanie problemów drugiej połówki to prosta droga do rozpadu związku. Podstawą szczęśliwej relacji jest wzajemne wspieranie się w trudnych momentach. Jeżeli tego brakuje, pojawia się smutek, uczucie osamotnienia i brak pewności siebie. Nie zawsze jesteśmy w stanie pomóc ukochanej osobie w rozwiązaniu jej problemów, ale czasami wystarczy po prostu być obok i zaoferować swoje ramię do wypłakania się.

#6. Ciągła krytyka

Nikt nie zniesie ciągłego krytykowania. Jeżeli wiecznie skupiamy się na błędach popełnianych przez naszą drugą połówkę, a kompletnie pomijamy te dobre rzeczy, może okazać się, że ukochana osoba od nas odejdzie.

Czytaj także: 5 miejsc, w których możesz spędzić czas z dziewczyną

czego nie robić po rozstaniu?
czego nie robić po rozstaniu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj