Źródło: Pinterest

Poznaj zasady randkowania, dzięki którym Wasza znajomość przerodzi się w coś więcej.

Okres randkowania to piękny czas, ale oprócz wielkich nadziei, niesie również za sobą obawy, o przyszłość tej znajomości. Jeśli i Ty jesteś w takiej sytuacji, to skorzystaj z naszych wskazówek, dzięki którym Wasza znajomość przeniesie się na kolejny etap (pod warunkiem, że spotykasz się z normalnym chłopakiem, a nie jakimś dupkiem…:)

Zasady randkowania

Zawsze bądź sobą. Udawanie kogoś, kim się nie jest, to zły pomysł. Prawda prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw. Boisz się, że okażesz się dla niego zbyt nudna? Zamiast wymyślać informacje na swój temat, po prostu zrób wszystko, żeby być dla niego interesującą osobą. Znajdź hobby, o którym mogłabyś powiedzieć kilka słów i tym samym go zaciekawić.

Nie bądź desperatką. Chłopcy wyczuwają desperatki na kilometr, a pierwszym ich odruchem jest chęć ucieczki. Dlaczego? Powodów może być kilka, ale najczęstszy to po prostu obawa, że skoro zachowujesz się jak desperatka, to pewnie dlatego, że żaden inny chłopak Cię nie chciał. Co gorsza, na pewno będziesz o niego zazdrosna i z obawy, że rzuci Cię dla innej, będziesz chciała go cały czas kontrolować. Uwierz, że żaden chłopak na dłuższą metę tego nie zniesie, dlatego wyluzuj!

Pozytywne nastawienie. Optymistki przyciągają chłopców jak magnez (w końcu kto chciałby spotykać się z marudą?), dlatego dużo się uśmiechaj i nie narzekaj, a na pewno przekonasz go do siebie.

Zdobądź jego zaufanie. Jeśli on wyczuje, że może Ci się zwierzyć, a Ty nie tylko zachowasz jego tajemnice dla siebie, ale na dodatek będziesz umiała mu dobrze doradzić, to istnieje duża szansa, że coś z tego będzie. W końcu taka dziewczyna to prawdziwy skarb, którego nie powinno się wypuszczać z rąk ?

Zaufaj swojej intuicji. Czasem warto posłuchać głosu rozsądku, który podpowiada nam, jak powinnyśmy się zachować. Jeśli czujesz, że coś się dzieje za szybko lub zbyt wolno, to zaufaj sobie i rób tak, jak czujesz, że będzie najlepiej.

Czytaj także: Jak powinien wyglądać profil na portalu randkowym?

Źródło zdjęć:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj