Źródło: Pinterest

Zrobiłeś coś głupiego, przez co dziewczyna, na której Ci zależy, nie chce mieć już z Tobą nic wspólnego? Zobacz, w jaki sposób możesz to naprawić!

Czasami zdarza się tak, że jeden mały błąd może zniszczyć naszą relację z kimś. Są sytuacje, które ciężko jest naprawić (np. kłamstwo, zdrada), jednak zdarza się, że nawet największe winy zostają nam wybaczone. Jeśli popełniłeś jakiś błąd i bardzo chciałbyś go naprawić, to czytaj dalej.

Zepsułeś relację z dziewczyną? Zobacz, jak możesz to naprawić!

#1. Porozmawiaj z nią szczerze

Koniec z kłamstwami! Powiedz dziewczynie całą prawdę i opisz, jak się teraz czujesz. Podkreśl, że bardzo żałujesz tego, co zrobiłeś i że bardzo Ci na niej zależy. Szczera rozmowa to podstawa. Dowiedz się także, jak ona się czuje i zapytaj, co możesz zrobić, aby było między Wami lepiej.

#2. Pokaż, że Ci na niej zależy

Zdobądź się na jakiś romantyczny gest. Wręcz dziewczynie bukiet kwiatów i zabierz ją na romantyczną randkę. Bądź przy niej, kiedy źle się czuje, wspieraj ją, bądź wobec niej czuły i troskliwy. Pokaż także, że jest dla Ciebie najważniejszą kobietą! Nie spotykaj się z innymi, tylko postaw ją na pierwszym miejscu wśród znajomych.

#3. Poświęć się

Jeśli naprawdę chcesz uratować Waszą relację, musisz się poświecić! Przerwij spotkanie z kumplami czy granie w gry, kiedy ona pisze, że jest jej smutno. Bądź gotów pomóc jej w każdym momencie, odpuść sobie na jakiś czas wyjazdy, aby być blisko niej. Zrób wszystko co w Twojej mocy, by poczuła się dobrze. Twoim celem powinno być sprawienie, aby czuła się szczęśliwa.

#4. Daj jej czas

Jeżeli dziewczyna musi przemyśleć całą sytuację i od nowa nabrać do Ciebie zaufania, nie możesz na nią naciskać. Daj jej czas. Wspieraj ją, pomagaj, pokazuj że Ci zależy, ale też uszanuj to, że będzie chciała przez jakiś czas pobyć sama. Być może zobaczy, jaki jesteś wobec niej i da Ci drugą szansę, ale jeśli zdecyduje inaczej, musisz się z tym pogodzić i odpuścić.

Powodzenia!

Czytaj także: Te błędy niszczą Twoje relacje z dziewczynami!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj