listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || https://www.pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

Kamila chciała podzielić się z Wami swoją historią. Przeczytajcie ku przestrodze!

,,Cześć, mam na imię Kamila i opowiem jak dzięki swojej głupocie zniszczyłam najpiękniejszą rzecz, jaka mi się w życiu przydarzyła. Może uchronię dzięki temu którąś z Was przed czymś podobnym.

Z moim (już byłym) chłopakiem, byliśmy razem od roku. On był mądry, zabawny, opiekuńczy i mega przystojny, a ja głupia myślałam, że coś musi być z nim nie tak. No po prostu nie mogłam uwierzyć w to, że taki świetny chłopak, może być ze mną. No i coś mnie podkusiło, żeby go sprawdzić. Wiecie, czy jest wobec mnie uczciwy. Założyłam fikcyjne konto na FB, dodałam super fotki, pozapraszałam kilka osób dla niepoznaki i zaczęłam z nim pisać.

On pisał ze mną i flirtował, więc byłam załamana, ale postanowiłam dalej to ciągnąć. Chciałam umówić się z nim i wtedy go zdemaskować. Wszystko szło zgodnie z moim planem. On już nawet pisał do mnie słonko i tego typu. W tym czasie się nawet nie widzieliśmy, bo to trwało 2 dni, także w ogóle pomyślałam sobie, że jak niewiele mu potrzeba… No i zaproponowałam spotkanie, pisałam że liczę na buziaka i takie tam i on się zgodził! A najlepsze jest to, że za pół godziny był u mnie w domu.

Moi rodzice go wpuścili, także właściwie to on wbiegł do mojego pokoju i nawet nie wyłączyłam kompa! Powiedział, że domyślił się od początku, że to ja, po charakterze pisma i w ogóle i że jestem żałosna. Zerwał ze mną, a ja nie mogę się pozbierać, choć minęły już 2 tygodnie. Próbowałam go odzyskać, ale powiedział, że w związku najważniejsze jest zaufanie. Ja mu nie ufam, na dodatek potraktowałam go w taki sposób, że on już też mi nigdy nie zaufa i że nie mamy o czym gadać.

Czuję się fatalnie i nie wiem co robić. Nie chcę Waszej pomocy, bo nikt mi nie może pomóc. Nie dołujcie mnie też proszę, bo wiem, że to tylko i wyłącznie moja wina. Po prostu nie róbcie nigdy takich głupot, bo możecie stracić miłość swojego życia”.

listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

3 KOMENTARZE

  1. Wiesz…moim zdaniem nie powinien się tak zdenerwować żeby aż z tobą zerwać..przecież chciałaś to zrobić dla waszego dobra i tylko go sprawdzić więc nie uważam by to było takie złe a chłopak przesadza. Powodzenia w kolejnym związku i nie przejmuj sie tego kwiatu w końcu pół światu! ; )

    • Nie zgadzam się z tym. Zaufanie w związku jest najważniejsze a ty wyraźnie pokazałaś że mu nie ufasz. Rozumiem że mogłaś być nie pewna jego uczuć ale to cie nie usprawiedliwia. Uważam że powinnaś mu udowodnić że żałujesz a może jest jeszcze dla was szansa. W końcu prawdziwa miłość zawsze zwycięży ???. Życzę szczęście ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj