Związek z siostrą przyjaciela
Związek z siostrą przyjaciela

Podoba Ci się siostra Twojego przyjaciela i zastanawiasz się, czy warto byłoby spróbować z nią czegoś więcej? W tym wpisie znajdziesz najważniejsze ,,za” i ,,przeciw”!

Chciałbyś stworzyć związek z siostrą Twojego najlepszego przyjaciela? Z tego wpisu dowiesz się, czy to dobry pomysł.

Związek z siostrą przyjaciela – za i przeciw

Dlaczego warto być z siostrą przyjaciela?

Możesz się o niej dużo dowiedzieć

Kto zna lepiej dziewczynę, niż jej własny brat? Dzięki temu, że Twój przyjaciel i dziewczyna są rodziną, możesz dowiedzieć się wiele na jej temat. To ważne szczególnie na początku związku.

Masz większą pewność, że dziewczyna jest w porządku

Kiedy zaczynasz się z kimś spotykać, nigdy nie możesz mieć pewności, co do zamiarów tej drugiej strony. W przypadku siostry Twojego przyjaciela, szanse na to, że dziewczyna okaże się nieuczciwa, są zdecydowanie mniejsze.

W przypadku kłótni, przyjaciel może Ci pomóc

O ile przyjaciel nie jest z tych, którzy nie chcą się mieszać, może Ci bardzo pomóc. Kłótnie zdarzają się w każdym związku, ale nie każdy może liczyć na wsparcie mediatora. Przyjaciel mógłby pomóc Wam się dogadać.

Dlaczego nie warto być z siostrą przyjaciela?

Ktoś może czuć się pokrzywdzony

Kiedy będziesz chciał odwiedzić swoją dziewczynę, Twój przyjaciel może czuć się odrzucony i odwrotnie. Każde z nich będziecie chciało mieć Cię tylko dla siebie.

Spędzanie czasu we dwoje może być utrudnione

Ciężko wyobrazić sobie sytuację, że wpadasz do kumpla, a Twoja dziewczyna siedzi w swoim pokoju. Kiedy zapragniesz zobaczyć swoją ukochaną, jej brat raczej nie pomyśli o tym, aby pozwolić Wam pobyć we dwoje. W efekcie większość czasu będziecie spędzać w trójkę.

W przypadku rozstania mogłoby być niezręcznie

Gdybyście się rozstali, prawdopodobnie musiałbyś przestać odwiedzać przyjaciela w jego domu. Spotkanie z byłą dziewczyną z pewnością nie byłoby przyjemne.

Wasza przyjaźń może zostać wystawiona na próbę

Jeśli się rozstaniecie, Twój przyjaciel może solidaryzować się z siostrą i zakończyć Waszą znajomość. Z kolei, jeśli oni się pokłócą, mogą oczekiwać, że zadeklarujesz, po czyjej jesteś stronie.

Podsumowując – związek z siostrą przyjaciela niesie za sobą pewne ryzyko, ale w życiu czasami warto zaryzykować. Każda relacja może się kiedyś rozpaść, ale nie warto zakładać od razu najgorszego. Co ma być, to będzie.

Czytaj także: Czego dziewczyny pragną od chłopaków?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj