gry
gry

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy 3 aplikacje, za pomocą których możesz zagrać ze znajomymi. Super zabawa gwarantowana!

Nie masz pomysłu, jak spędzać czas ze znajomymi? Chciałabyś urozmaicić jakoś spotkanie z koleżankami? W takim razie koniecznie wypróbuj 3 aplikacje z grami, które dostarczą Wam rozrywki i zagwarantują świetną zabawę!

3 aplikacje, za pomocą których możesz zagrać ze znajomymi

#1. Czółko

Zasady są dość proste. Gracz, który zgaduje, wybiera kategorię i przykłada telefon do czoła. Zadaniem pozostałych osób jest pokazanie, opowiedzenie lub zanucenie hasła, które jest wyświetlone na ekranie telefonu. Jeśli gracz je odgadnie, to przechyla telefon, jeśli zaś nie, to puka palcem w urządzenie. Wśród proponowanych kategorii znajdują się: życie codzienne, sławne osoby, piosenki, książki czy filmy.

#2. Quiz House

To aplikacja, która umożliwia sprawdzenie swojej wiedzy oraz wspólną zabawę z innymi przeciwnikami. Pojawiają się pytania z różnych dziedzin, na przykład: Co to jest?, Matematyka, Co to za zwierzę?, Seriale, Literatura, Gry czy Siatkówka. Celem rozgrywki jest poprawne odpowiedzenie na 6 pytań w określonym czasie.

#3. Scrabble

Gra polega na wybieraniu przypadkowych płytek, z których każda skrywa literę. Gracz ma za zadanie ułożyć z liter słowo, które będzie pasowało do planszy i do liter, które już się na tej planszy znajdują. Za każde ułożone słowo, zdobywa się punkty.

Znasz jeszcze inne aplikacje, za pomocą których możesz zagrać ze znajomymi? Podziel się swoimi sposobami na wspólną zabawę!

Czytaj także: Top 10 najlepszych filmów z 2022 roku

Najpopularniejsze konta na Instagramie w 2022 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj