Ćwiczenia idealne na jesień
Źródła: https://favim.com/image/6736683 || https://favim.com/image/6925775

Marzysz o tym, aby wypracować zgrabną sylwetkę lub po prostu zrzucić kilka zbędnych kilogramów? W tym wpisie przedstawiamy 3 triki, dzięki którym szybciej osiągniesz swoje fitness cele!

Zarówno proces odchudzania, jak i rzeźbienia sylwetki są długotrwałe, dlatego jeśli niedawno zaczęłaś, musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie licz na to, że zmiany staną się zauważalne po kilku czy kilkunastu dniach.

3 triki, dzięki którym szybciej osiągniesz swoje fitness cele

#1. Skup się na diecie

Być może miałaś plan, aby swoje fitness cele osiągnąć poprzez bardzo intensywne treningi, ale musisz wiedzieć, że to dieta odpowiada w 70% za spalanie tłuszczu. Choć możesz odczuwać pokusę, żeby przyspieszyć cały ten proces poprzez intensywne ćwiczenia, w ten sposób możesz nabawić się kontuzji. Co więcej, przemęczony organizm będzie się bronił przed skrajnym wycieńczeniem, magazynując zapasy tłuszczu. To z kolei wszystko opóźni.

Jeżeli naprawdę zależy Ci na tym, aby szybciej osiągnąć swoje fitness cele, skup się na lekkostrawnej diecie. Jedz 4-5 mniejszych porcji w ciągu dnia, ogranicz spożycie mięsa na rzecz warzyw, a słodkie przekąski zastąp owocami. Nie zapomnij także o piciu wody, która nie tylko przyspiesza metabolizm, ale wypłukuje toksyny z organizmu.

#2. Włącz suplementację

Zapomnij o ,,magicznych” tabletkach na odchudzanie. One nie tylko nie działają, ale mogą wręcz szkodzić! Nie oznacza to jednak, że nie możesz zażywać suplementów. Komponując dietę odchudzającą na własną rękę, można nieświadomie dostarczać organizmowi zbyt mało niezbędnych składników odżywczych.

Wybierz produkt zawierający w swoim składzie żelazo, białko oraz BCAA, które dodadzą Ci sił i wzmocnią efekty Twojej diety oraz treningów.

#3. Trenuj efektywnie

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu możliwie jak najlepszych efektów w krótkim czasie, wybierz trening cardio, przeplatany treningiem siłowym. To właśnie ta metoda sprawi, że ćwiczenia będą nie tylko zróżnicowane, ale również maksymalnie skuteczne.

Czytaj także: 1 składnik, który przyspiesza odchudzanie. Dodaj go do kawy!

Proste ćwiczenia z piłką gimnastyczną
Proste ćwiczenia z piłką gimnastyczną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj