Europejskie hity kinowe
Źródło: Pinterest

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszymi kolejnymi propozycjami filmowymi, prosto z Ameryki.

Wracamy do Was z trzema kolejnymi propozycjami amerykańskich hitów kinowych. Pośród przedstawionych poniżej pozycji znajdziecie film fabularny, film akcji oraz dreszczowiec.

Amerykańskie hity kinowe CZĘŚĆ 3

7. ?Iluzjonista” (2006)film fabularny w reżyserii Neila Burgera. Tytułowy bohater wystawia w Wiedniu magiczne spektakle. Na jednym z nich pojawia się książę Leopold, któremu towarzyszy jego narzeczona. W pewnym momencie Sophie pojawia się na scenie, a magik rozpoznaje w niej swoją dawną miłość. Czy to przypadkowe spotkanie może okazać się niebezpieczne dla bohaterów? Tego możecie się dowiedzieć, oglądając ten film.

8. ?Wybuchowa para” (2009)film akcji, w którym główne role zagrali Cameron Diaz oraz Tom Cruise. Podczas pobytu na lotnisku June ?przypadkowo” poznaje tajnego agenta – Roya, a przy okazji zostaje wplątana w jego niebezpieczną intrygę. Od tego czasu kobieta próbuje dostosować się do wielu niebezpiecznych sytuacji, w jakich się znajduje wraz z Royem. Oboje na początku uciekają przed terrorystami, a później również przed służbami specjalnymi. Czy w tych trudnych warunkach możliwa jest miłość? Przekonajcie się sami!

9. ?Kiedy gasną światła” (2016) dreszczowiec, którego jedną z głównych bohaterek jest Rebecca. Kobieta w dzieciństwie była prześladowana przez tajemniczą postać. Po opuszczeniu domu rodzinnego i rozpoczęciu samodzielnego życia, zapomniała o trudnych doświadczeniach z przeszłości. Jednakże niepokojące sygnały pojawiły się, kiedy jej młodszy przyrodni brat był świadkiem przerażających sytuacji. Z tego powodu nie czuł się bezpiecznie w domu, w którym przebywał swoją matką, cierpiącą na depresję. Rebecca postanawia więc zaopiekować się swoim bratem.

Dajcie nam znać w komentarzu, czy znacie te amerykańskie hity kinowe!

Polecamy: Amerykańskie hity kinowe CZĘŚĆ 2

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj