kursy doszkalające
kursy doszkalające

Nie masz pomysłu na pożytecznie spędzenie wolnego czasu? Nic nie szkodzi! W tym wpisie przychodzimy z pomocą i proponujemy 5 kursów, na które możesz się zapisać w wolnym czasie.

Wakacje to idealny czas na to, aby zrobić coś dla siebie. Przełam się i zainwestuj w samorozwój! Poniżej znajdziesz kilka propozycji ciekawych kursów, które możesz odbyć online albo stacjonarnie.

Chcesz zrobić coś dla siebie? Zapisz się na kurs!

#6. Kurs rejestratorka medyczna

Chciałabyś w przyszłości pracować z ludźmi i jednocześnie pomagać im? W takim razie ten kurs jest stworzony dla Ciebie! Dzięki niemu nauczysz się, jak prowadzić dokumentację medyczną. Poznasz systemy informatyczne używane w placówkach medycznych, które są niezbędne do elektronicznych zapisów pacjentów oraz pogramy do rozliczeń. Nabędziesz także ważną umiejętność, jaką jest komunikacja z pacjentem, jego rodziną, a także personelem medycznym.

#7. Kurs na przewodnika turystycznego

Lubisz wycieczki i podróże? Oprowadzanie znajomych lub dalszej rodziny po mieście czy danym terenie sprawia Ci przyjemność? Jeśli tak, to rozważ odbycie kursu na przewodnika turystycznego! Na szkoleniu dowiesz się między innymi: jak dokonywać prezentacji zwiedzanych obiektów, w jaki sposób koordynować i przygotowywać wycieczki, a także poznasz ogólną historię Polski oraz jej kultury.

#8. Kurs manicure hybrydowy

Już od dłuższego czasu interesujesz się stylizacją paznokci? Tajniki robienia manicure nie są Ci obce? Pomyśl o tym, aby zapisać się na kurs, który może podnieść Twoje umiejętności, a także udoskonalić warsztat pracy.

#9. Excel dla początkujących/ średniozaawansowanych/ zaawansowanych

Wszystko zależy od poziomu, jaki wybierzesz. Podczas kursu dla początkujących zdobędziesz podstawową wiedzę z budowy arkuszy kalkulacyjnych, formatowania wyglądu komórek, tworzenia formuł obliczeniowych oraz wykorzystania podstawowych funkcji. Kurs dla średniozaawansowanych i zaawansowanych umożliwi Ci poszerzenie swoich umiejętności i poznanie nowych możliwości programu MS Excel. Ułatwi Ci to pracę z programem i pozwoli w pełni wykorzystać jego funkcje.

#10. Obsługa kas fiskalnych oraz prawa i obowiązki kasjera

Myślisz o tym, aby dorobić sobie w wakacje, pracując w sklepie? W takim razie ten kurs jest dla Ciebie! Obsługa kasy to bardzo ważna umiejętność w pracy sprzedawcy. Dzięki zaświadczeniu o ukończeniu tego kursu będziesz miała większe szanse na znalezienie pracy.

Daj nam znać w komentarzu, czy któryś z powyższych kursów wydał Ci się interesujący!

Czytaj także: Chcesz zrobić coś dla siebie? Zapisz się na kurs!

kursy doszkalające
kursy doszkalające

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj