czego nie powinieneś mówić dziewczynie!
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/844213892635435473/

Jesteś ciekawy, co dziewczyny myślą o chłopcach z nałogami? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Wielu nastolatków zaczyna pić alkohol lub palić papierosy, aby poczuć się doroślej. Wydaje im się, że dzięki temu zaimponują dziewczynom, ale czy faktycznie tak jest? Przekonajmy się!

Co dziewczyny myślą na temat chłopców z nałogami?

?Mnie to totalnie odrzuca jak chłopak śmierci papierosami. Nie dość, że od tego ma się nieświeży oddech, to jeszcze ubrania brzydko pachną. Może gdybym sama paliła to by mi to nie przeszkadzało, ale palący chłopak jest u mnie skreślony na starcie”. Alicja, 18 lat.

?Wiadomo, że nikt święty nie jest i każdy czasem coś wypije, czy sobie zapali, no ale nałóg to już gorsza sprawa. Generalnie ja uważam, że tylko ludzie słabi mają nałogi, bo jak się jest silnym i naprawdę chce się rzucić to wszystko da się zrobić”. Justyna, 17 lat.

?Mój były chłopak był uzależniony od gier komputerowych. Potrafił odwołać nasze spotkanie, bo gra była ważniejsza. Właśnie z tego powodu się rozstaliśmy. Ktoś może powiedzieć, że ten nałóg nie szkodzi zdrowiu, ale za to ma szkodliwy wpływ na całe życie”. Klaudia, 16 lat.

?Powiem tak. Wolałabym mieć chłopaka bez nałogów, ale sama popalam, więc no nie mogę być hipokrytką”. Luiza, 15 lat.

?Sorry, ale jak ktoś w wieku nastoletnim jest już uzależniony od czegokolwiek, to ja z taką osobą nie zamierzam być. To nie wróży nic dobrego na przyszłość”. Julia, 17 lat.

Czytaj także: Jakie zachowania chłopaków odstraszają dziewczyny?

czego nie powinieneś mówić dziewczynie!
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/809733207988324378/

1 KOMENTARZ

  1. Ja nie wyobrażam sobie by mój chłopak był od czegoś uzależniony – nie byłabym w stanie być z takim chłopakiem. Jak dla mnie to oznaka słabości – jak można uzależnić swoje życie, zdrowie i pieniądze od jakiegoś napoju, proszku albo zwiniętego w rulon papierka?! W mojej rodzinie kilka osób pali i już nie mówiąc o zdrowiu (które jest najważniejsze) to tylko utrudnia życie, zabiera pieniądze i ogranicza czasowo (np. podczas podróży albo imprez rodzinnych??spotkań ze znajomymi). Co myślę na temat chłopców z nałogami? Nigdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj