ćwiczenia z Pamelą Reif
Źródło: Pinterest

Brakuje Ci chęci do ćwiczeń? A może zdrowe odżywianie ostatnio Ci nie wychodzi? Pamela Reif sprawi, że Twój poziom motywacji szybko wzrośnie!

Fit inspiracja – Pamela Reif

Fit inspiracja - Pamela Reif

Pamela Reif to 20 latka z Niemiec. Na swoim koncie na Instagramie ma ponad 2 miliony fanów! Dwudziestolatka ćwiczy, je zdrowo, a dodatkowo zna się na modzie. Na swoim IG pokazuje zdjęcia z siłowni, prezentuje ciekawe ćwiczenia, a także inspiruje ciekawymi stylizacjami i pokazuje zdjęcia z podróży.

Fit inspiracja - Pamela Reif

Pamela ma 166 cm wzrostu i waży około 53 kg. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w wieku 15-16 lat. Wcześniej tańczyła hip-hop.

Fit inspiracja - Pamela Reif

Ma typ budowy ektomorficznej, co znaczy, że ciężko jest jej przybrać na wadze. Dlatego też, Pamela skupiła się bardziej na budowie mięśni i jak sama przyznaje, nigdy nie chciała tracić na wadze. Na swoim blogu aboutpam.com pisze posty o żywieniu, ćwiczeniach, motywacji, podróżach, modzie i o nauce (Pamela jak się okazuje świetne się uczyła).

Fit inspiracja - Pamela Reif

Na blogu można przeczytać posty w języku niemieckim oraz w angielskim. To świetna okazja by podbudować swój język (nawet korzystając z tłumacza można się czegoś nauczyć) i zaczerpnąć inspiracji oraz chęci do dbania o siebie!

Polecamy: Zasady zdrowego odżywiania

Fit inspiracja - Pamela Reif

Źródło tekstu: Aboutpam.com ||  Źródło zdjęć: instagram.com/pamela_rf

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj