Glow-up w 2 tygodnie
Źródło: https://favim.com/image/2993614

Postanowiłaś w nowym roku coś w sobie zmienić? Świetnie się składa! Minęło już trochę czasu i całkiem możliwe, że Twój zapał minął już po kilku dniach. Podejmij z nami GLOW-UP wyzwanie i zdobądź nową siebie w 14 dni!

Sekret nowej Ciebie? Systematycznie wykonywane zdrowe nawyki! Nie ma innej drogi do przejścia metamorfozy. Podejmij dwutygodniowe wyzwanie i zawalcz z nami o lepszą wersję siebie.

Glow-up w 2 tygodnie – produktywne ferie

Zasady wyzwania Glow-up w 2 tygodnie są banalnie proste. Każdego dnia masz do wykonania kilka zadań. Staraj się robić je z jak najwyższą starannością! Dobrze wiesz, o co walczysz 🙂

Twoje codziennie zadania to między innymi:

  • spanie przez 8-9 godzin dziennie (Twoje ciało zregeneruje się po ciężkich miesiącach wczesnego wstawania),
  • picie 2,5 litra wody dziennie,
  • jedzenie kolacji 3 godziny przed pójściem spać i zjadanie pierwszego posiłku, kiedy poczujesz mały głód,
  • trzymanie się zdrowej diety 80/20,
  • szczotkowanie ciała i codziennie smarowanie go balsamem ujędrniającym,
  • dbanie o twarz (dwuetapowe oczyszczanie, masaże, kremy i olejki),
  • spacer przez minimum 30 minut w ciągu dnia.

Zajrzyj do naszych wpisów:

Dzień 1 wyzwania Glow-up

Zacznij dzień od medytacji (możesz wykonać ją leżąc na łóżku lub siedząc po turecku). Zanim zaczniesz wywietrz przez chwilę pokój. Filmik możesz odtworzyć na słuchawkach.

Kolejnym krokiem będzie wykonanie masażu twarzy. Dla lepszych efektów nałóż na buzię olejek lub krem. Przyda Ci się kamień Gua-sha lub wałek jadeitowy.

Znajdź czas na minimum 20-minutowy trening. W ramach rozgrzewki wykonaj serię pajacyków, a po skończonych ćwiczeniach porozciągaj się.

Pamiętaj o piciu wody w ciągu dnia.

Dzień 2 wyzwania Glow-up

Zacznij dzień od porannej medytacji. Wybierz dowolny filmik z kanału Małgorzaty Mostowskiej na YouTube (np. ,,Joga na Dobry Poranek ? 10 minut”).

Nie zapomnij o masażu twarzy.

Wykonaj trening: ,,Trening Kardio dla Początkujących i Otyłych ? Trening Odchudzajacy i Spalający Tkankę Tłuszczową”. Zacznij od krótkiej rozgrzewki przed i zakończ rozciąganiem po wykonanych ćwiczeniach.

Dzień 3 wyzwania Glow-up

Medytacja poranna na dziś: ,,Medytacja Akceptacji – Pokochaj Siebie” z kanału Małgorzaty Mostowskiej.

Wykonaj masaż twarzy, a następnie poświęć chwilę na peeling. Kolistymi ruchami rozprowadź kosmetyk na buzi i pozostaw na 1-2 minuty. Następnie zmyj resztki letnią wodą.

Ostatnim krokiem do zrobienia będzie trening ,,Mega Spalanie na Odchudzanie ? Pozbądź się zapasów tłuszczu, boczków i Ujędrnij swoje ciało”.

Dzień 4 wyzwania Glow-up

Medytacja na dziś: ,,Medytacja Pewności Siebie – Bali” z kanału Małgorzaty Mostowskiej.

Wykonaj masaż twarzy przy pomocy kamienia Gua-sha lub wałka jadeitowego.

Wykonaj trening: ,,Trening Kardio dla Początkujących i Otyłych ? Trening Odchudzajacy i Spalający Tkankę Tłuszczową”. Pamiętaj o rozgrzewce oraz rozciąganiu.

Dzień 5 wyzwania Glow-up

Dzisiaj zacznij od masażu twarzy oraz treningu: ,,Mega Spalanie na Odchudzanie ? Pozbądź się zapasów tłuszczu, boczków i Ujędrnij swoje ciało”.

Przed snem wykonaj medytację: ,,Wieczorna Medytacja na Sen” z kanału Małgorzaty Mostowskiej.

Dzień 6 wyzwania Glow-up

Dzień zacznij od medytacji (np. ,,Poranna Medytacja z Afirmacjami ??” z kanału Małgorzaty Mostowskiej), następnie przejdź do masażu twarzy. W ciągu dnia znajdź czas, aby odpalić poniższy filmik: ,,Słuchaj codziennie, 32 minuty, które zmienią Twoje życie.”

 

Wykonaj trening: ,,Trening Kardio dla Początkujących i Otyłych ? Trening Odchudzajacy i Spalający Tkankę Tłuszczową”.

Dzień 7 wyzwania Glow-up

Zacznij dzień od: ,,7-minutowa medytacja, którą możesz zrobić zawsze i wszędzie. Intencja. Koncentracja. Relaks.” z kanału Klaudia Pingot SpecBabka.

Następnie wykonaj masaż twarzy.

Niech dzisiejszy dzień będzie czasem na regenerację. Zrezygnuj z treningu, jednak pamiętaj o minimum 20-minutowym spacerze.

Dzień 8 wyzwania Glow-up

Medytacja poranna na dziś: ,,Medytacja na Trudny Czas – Pozytywne Afirmacje i Spokój” z kanału Małgorzaty Mostowskiej. Kiedy skończysz, przejdź do masażu twarzy.

Wykonaj trening: ,,Najlepsze Ćwiczenia w domu ? Zaskocz Wszystkich Nową, Zgrabną Figurą! – Spalanie i Modelowanie” z kanału fitappy2.

Dzień 9 wyzwania Glow-up

Dzień zacznij od medytacji: ,,Medytacja Miłującej Dobroci – Metta” z kanału Małgorzaty Mostowskiej. Następnie przejdź do masażu twarzy.

Wykonaj trening: ,,Trening Kardio dla Początkujących i Otyłych ? Trening Odchudzajacy i Spalający Tkankę Tłuszczową”.

Dzień 10 wyzwania Glow-up

Medytacja poranna na dziś: ,,432 Hz najlepsza medytacja na początek dnia. Wdzięczność, moc intencji i wibracje” z kanału Klaudia Pingot SpecBabka.

Po skończonym masażu twarzy wykonaj peeling.

Na sam koniec zrób trening: ,,Mega Spalanie na Odchudzanie ? Pozbądź się zapasów tłuszczu, boczków i Ujędrnij swoje ciało”.

Dzień 11 wyzwania Glow-up

Dzień zacznij od medytacji: ,,432 Hz najlepsza medytacja na początek dnia. Wdzięczność, moc intencji i wibracje” z kanału Klaudia Pingot SpecBabka.

Po masażu twarzy przejdź do treningu: ,,Supernova ? Trening Kardio na Spalanie i Odchudzanie ?” z kanału fitappy2.

Dzień 12 wyzwania Glow-up

Rano wykonaj masaż twarzy, a następnie przejdź do treningu: ,,Kick Up Kardio! ? Pozbądź się zapasów tłuszczu, Spal Kalorie i Wykop Wymowki! – z Fitappy”.

Wieczorem znajdź czas na medytację: ,,Relaksacja na Sen i na Stres” z kanału Małgorzaty Mostowskiej.

Dzień 13 wyzwania Glow-up

Medytacja poranna na dziś: ,,Medytacja Uzdrawiająca – Medytacja Prowadzona dla Wszystkich” (kanał: Małgorzata Mostowska). Poświęć 5-10 minut na masaż twarzy.

Wykonaj trening: ,,Trening Kardio dla Początkujących i Otyłych ? Trening Odchudzajacy i Spalający Tkankę Tłuszczową”. Zacznij od krótkiej rozgrzewki przed i zakończ rozciąganiem po wykonanych ćwiczeniach

Dzień 14 wyzwania Glow-up

Zacznij dzień od porannej medytacji. Wybierz dowolny filmik z kanału Małgorzaty Mostowskiej (np. ,,Medytacja Akceptacji – Pokochaj Siebie”). Następnie wykonaj masaż twarzy.

Dzisiaj zrezygnuj z treningu na rzecz 30-minutowego spaceru.

Podczas 2-tygodniowego wyzwania Glow-up pamiętaj o tym, aby oprócz medytacji, masażu twarzy oraz treningów wdrożyć jeszcze pozostałe zasady. Śpij przez odpowiednią ilość godzin i pij dużo wody. Jedz zdrowo i codziennie masuj ciało szczotką z naturalnego włosia. Po dwóch tygodniach tej rutyny zauważysz pierwsze efekty. Nie tylko poczujesz się lepiej, ale będzie też lepiej wyglądać. Po skończeniu wyzwania spróbuj w miarę możliwości kontynuować, chociaż niektóre z powyższych nawyków.

Czytaj także: 3 proste przepisy na FIT obiadokolację

efektowny GLOW UP
Źródło: https://weheartit.com/entry/353418892

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj