Sprawdź co Cię czeka w tym roku, z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać!

Saturn postawi na twojej drodze ważne osoby, nie przegap więc okazji, aby uporządkować swoje życie osobiste. Pamiętaj, że czasami lepiej być samemu przez jakiś czas niż męczyć się w niedopasowanym związku. Neptun wciąż działa na twój znak i sprawia, że jesteś bardziej romantyczny i będziesz poszukiwał swojej drugiej połówki. Jesienią będziesz teraz mile widziany w każdym towarzystwie. Staniesz się pewny siebie, wesoły i bardzo dociekliwy. Możesz liczyć na wiele udanych spotkań towarzyskich, podczas których nie będziesz cicho siedzieć w kącie.

Przychylne Ci znaki

W tym roku nie każdy spełni twoje wymagania. Lwy, Wodniki i Wagi będą na pewno dobrymi kandydatami na stałego partnera. Koziorożec będzie ci bardzo przychylny, choć nie przejmuj się, że będzie chciał z tobą rozmawiać tylko o pracy.

Dla singli

Poczujesz, że dotychczasowe przygody, flirty i romanse nie dawały ci tego, czego pragniesz, Neptun sprawi, że będziesz kierował się w tym roku romantycznymi porywami serca. W pierwszej połowie roku staniesz się łatwym łupem podrywaczy, uważaj, żeby w marcu, kwietniu i maju nie wdać się w relację, która okaże się trójkątem. Ktoś może zataić przed tobą pewne ważne fakty ze swojego życia, miej się więc na baczności. Latem emocje i namiętności odżyją. Przeżyjesz wyjątkowe chwile u boku interesującej osoby. Nie bądź zazdrosny w sierpniu, bo to może popsuć dobrze zapowiadającą się relację. Ale dopiero od września nadejdzie największe szczęście w miłości.

Dla związku

Unikaj w tym roku ryzykownych decyzji. W stosunku do nowych znajomych powinieneś być ostrożny. Mimo wszystko będziesz w dobrym humorze, a więc udadzą się wiosenne i wakacyjne wyjazdy tylko we dwoje. Postaraj się tylko nie decydować za bliskie ci osoby, bo Mars od marca do maja i w sierpniu przestrzega przed konfliktem na temat wspólnego spędzania czasu. Uda ci się załatwić wiele domowych i partnerskich spraw, powinieneś jednak unikać konfliktów. Jesienią wszystkie problemy uda się załagodzić, warto podjąć ważne partnerskie decyzje.

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop03m.php || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here