Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Bliźniąt!

Jesteś ciekawa co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Bliźniąt!

Horoskop miłosny: Bliźnięta

Saturn postawi na Twojej drodze ważne osoby, nie przegap więc okazji, aby uporządkować swoje życie osobiste. Pamiętaj, że czasami lepiej być samemu przez jakiś czas niż męczyć się w niedopasowanym związku. Neptun wciąż działa na twój znak i sprawia, że jesteś bardziej romantyczny i będziesz poszukiwał swojej drugiej połówki. Jesienią będziesz teraz mile widziany w każdym towarzystwie. Staniesz się pewny siebie, wesoły i bardzo dociekliwy. Możesz liczyć na wiele udanych spotkań towarzyskich, podczas których nie będziesz cicho siedzieć w kącie.

Przychylne Ci znaki

W tym roku nie każdy spełni twoje wymagania. Lwy, Wodniki i Wagi będą na pewno dobrymi kandydatami na stałego partnera. Koziorożec będzie ci bardzo przychylny, choć nie przejmuj się, że będzie chciał z tobą rozmawiać tylko o pracy.

Dla singli

Poczujesz, że dotychczasowe przygody, flirty i romanse nie dawały ci tego, czego pragniesz, Neptun sprawi, że będziesz kierował się w tym roku romantycznymi porywami serca. W pierwszej połowie roku staniesz się łatwym łupem podrywaczy, uważaj, żeby w marcu, kwietniu i maju nie wdać się w relację, która okaże się trójkątem. Ktoś może zataić przed tobą pewne ważne fakty ze swojego życia, miej się więc na baczności. Latem emocje i namiętności odżyją. Przeżyjesz wyjątkowe chwile u boku interesującej osoby. Nie bądź zazdrosny w sierpniu, bo to może popsuć dobrze zapowiadającą się relację. Ale dopiero od września nadejdzie największe szczęście w miłości.

Dla związku

Unikaj w tym roku ryzykownych decyzji. W stosunku do nowych znajomych powinieneś być ostrożny. Mimo wszystko będziesz w dobrym humorze, a więc udadzą się wiosenne i wakacyjne wyjazdy tylko we dwoje. Postaraj się tylko nie decydować za bliskie ci osoby, bo Mars od marca do maja i w sierpniu przestrzega przed konfliktem na temat wspólnego spędzania czasu. Uda ci się załatwić wiele domowych i partnerskich spraw, powinieneś jednak unikać konfliktów. Jesienią wszystkie problemy uda się załagodzić, warto podjąć ważne partnerskie decyzje.

Polecamy: Horoskop miłosny: Byk

Horoskop na wesoło
Źródło: Favim

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj