Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Byka i poznaj swoją przyszłość!

Jesteś ciekawa, co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Byka!

Horoskop miłosny: Byk

Czeka Cię romansowy i pełen namiętności rok. Zadbaj o swoje potrzeby, zaakceptuj swoje ciało, doceń swojego partnera. Planety będą ci wyjątkowo przychylne, korzystaj z ich dobroczynnego wpływu i wprowadź w swoje życie uczuciowe i erotyczne pozytywne i konieczne zmiany. Jowisz doda ci urody, uroku i seksapilu, a Pluton zapewni namiętność, intuicję do ludzi i łatwość w osiąganiu trudnych celów. Nie bądź skryty, mów otwarcie o swoich uczuciach, a okaże się, że bliska osoba czeka od dawna na twoje wyznanie.

Przychylne Ci znaki

Panny i Koziorożce to idealni dla ciebie towarzysze w życiu prywatnym, i zawodowym czy biznesowym. Uważaj na pochlebstwa i komplementy, którymi karmić cię będą Bliźnięta i Lwy, z nimi możesz się jednak nie dogadać. Skorpiony i Wagi będą świetnymi przyjaciółmi, ale może się okazać, że to coś więcej.

Dla singli

Zima i wiosna sprzyjają nowym znajomościom, ale nie chwal się na prawo i lewo, z kim się spotykasz, zanim nie będziesz pewny, że to coś poważnego. Konkurencja nie śpi. Potraktuj poważnie te deklaracje i znajomości, które wydarzą się w dniach: 23.01-16.02, 30.04-24.05, 5.08-29.08, 23.09-17.10, 12.11-7.12. Wiosną możesz przeżyć niezapomniane chwile u boku kogoś, kogo znasz od dawna. Uważaj jednak, aby nie wracać do tych partnerów, którzy cię w jakiś sposób zranili. Nie czas na dawanie im drugiej szansy. Latem masz szansę nawiązać ciekawy flirt, który może przerodzić się w coś poważniejszego. Jesienią dzięki przyjaciołom poznasz kogoś, kto zawładnie twoimi emocjami.

Dla związku

Jowisz doda ci uroku i wiary w prawdziwą miłość. To dobry moment, aby zamieszkać razem lub podjąć decyzję o ślubie, dziecku czy kupnie wspólnego domu. W wakacje baw się, zapraszaj gości i pozwól partnerowi na odrobinę luzu i swobody, może nawet spędzicie osobno kilka dni urlopu, co wyjdzie wam na dobre. Jesienią zarządzaj domem, zrób mały remont. Ktoś pomoże ci podjąć poważną partnerską decyzję.

Polecamy: Horoskop na wesoło! Sprawdź, co Twój znak zodiaku mówi o Tobie!

Horoskop na wesoło
Źródło: Favim

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

11 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj