listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || https://www.pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

Tomek chce swojej koleżance do zrozumienia, że mu się podoba. Macie dla niego jakieś rady?

,,Cześć jestem Tomek i piszę do Was, bo mam nadzieję, że jakieś dziewczyny mi pomogą. Chodzi o to, że mega podoba mi się koleżanka z klasy i w sumie nie wiem jak jej to okazać. Może dziewczyny by mi podpowiedziały, co na nie najbardziej działa? Szczerze to nie wiem jak ją poderwać, a kumpli nie będę pytał, bo mnie wyśmieją. Aha, zapomniałem dodać, że w sumie to się kolegujemy, ale ona nikogo nie ma i chyba też jej się podobam. Liczę na Was!”.
Tomek, 15 lat.

***

Drogi Tomku,

Oto kilka naszych propozycji, jak zbliżyć się do dziewczyny:

Macie wspólnych znajomych? Poproś ich o pomoc! Niech Was ze sobą zapoznają. W grupie będzie Ci łatwiej nawiązać z nią kontakt, niż sam na sam.

Wspólna nauka. Nie rozumiesz jakiegoś tematu, z którego ona jest dobra, albo odwrotnie – ona nie radzi sobie z czymś, co dla Ciebie jest banalne? To świetnie się składa! Zaproponuj jej wspólną naukę, niech ona Ci coś wytłumaczy – lub Ty pomożesz jej. To świetna okazja, żeby się bliżej poznać.

Zajęcia pozalekcyjne. Jeśli ona chodzi na jakieś szkolne zajęcia pozalekcyjne, koniecznie się na nie zapisz. Tam będziecie mogli swobodniej porozmawiać, niż na przerwie między lekcjami.

Zorganizuj spotkanie po szkole. Może to być wyjście do kina, na pizzę, grill, ognisko – możliwości masz dużo. Ważne, żeby spotkać się z klasą poza murami szkolnymi. Tam będziesz miał większą szansę zbliżyć się do wypatrzonej dziewczyny.

Wspólny projekt. Zgłoś się do tego samego projektu, co ona. Będziecie mogli ze sobą porozmawiać, a omawianie zadania będzie tylko pretekstem do dalszej rozmowy.

Pomóż jej w czymś. Możesz np. podpowiedzieć jej na sprawdzianie coś, czego nie będzie wiedziała. Jeśli sama nie podziękuje, możesz jej powiedzieć, że wisi Ci kawę w ramach podziękowania?

listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

3 KOMENTARZE

  1. Podejdź i zagadaj. Dziewczyny naprawdę to uwielbiają. Wiem to ze swojego doświadczenia. Fajnie tez jakbyś napisał. W kilku słowach zgadzam się z Natkaxd 😉

  2. wiesz co sama po sobie wiem, że nie masz się czego bać i możesz do niej podejść i normalnie zagadać, my to serio lubimy xd , możesz wziaśc kilku kumpli i jej jakieś koleżanki i tą dziewczyne i spotkać się poza szkołą to serio zbliża :), pisz do niej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj