Marzy Ci się zarabianie w Internecie? Prowadzisz bloga, profil na Instagramie albo masz kanał na YouTube? W takim razie ten wpis jest dla Ciebie!

Dzisiaj ciężko znaleźć osobę, która nie ma żadnego profilu w social mediach. Na dodatek coraz więcej osób zaczyna na tym zarabiać! Jeśli i Tobie się to marzy, to mamy coś dla Ciebie.

Co musisz zrobić, żeby zacząć zarabiać w Internecie?

Wystarczy, że masz bloga, vloga, prowadzisz konto na Facebooku, Instagramie lub Twitterze. Załóż konto na Whitepress i uzupełnij swój profil. To jest całkowicie darmowe i zajmie Ci maksymalnie 10 minut.

Dlaczego warto zarejestrować się na platformie?

  • To nic nie kosztuje – założenie konta nie wiąże się z żadnymi opłatami.
  • Sama ustalasz cenę – to Wy wyceniasz koszt publikacji wpisu na Twoich SM.
  • Twoja oferta jest dostępna dla 5000 firm
  • Natychmiastowa płatność – Pieniądze, które otrzymasz za dodanie wpisu, będziesz mogła wypłacić już następnego dnia roboczego
  • Możesz odmówić publikacji – jeśli nie chcesz się zgodzić na jakąś współpracę, nie musisz tego robić. Bez żadnych konsekwencji możesz nie zgodzić się na współpracę z jakąś firmą.
  • Nie zostaniesz oszukana – firmy są weryfikowane przez Whitepress, więc nie ma możliwości, że nie otrzymasz pieniędzy za wywiązanie się z umowy.

Jaki jest haczyk?

Tak naprawdę nie ma żadnego. Jest tylko 1 warunek, który musisz spełnić, żeby móc założyć konto – określona liczba fanów na danym profilu. Są to wielkości realne do osiągnięcia, szczególnie że przecież każdy influencer dąży do jak największej liczby followersów.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj