Maja chciałaby pokazać chłopakowi, że jej się podoba. Podpowiecie jej, jak to zrobić?

,,Droga redakcjo!

Chciałabym aby czytelniczki mi doradziły, może któraś miała podobny problem.

Mam na imię Maja. Maciek chodzi ze mną do klasy i podoba mi się od 6 lat, aczkolwiek nie ujawniłam tego. Nie wie o tym dużo osób, jedna z nich to moja kuzynka, Zosia. Próbowałam się jej poradzić, jednak ona jest starsza ode mnie i nie wiem, czy jej wskazówki są odpowiednie na mój wiek. Jestem przebojowa, jednak wielu rzeczy się boję. Nie jestem brzydka, podobam się wielu chłopakom. Przez chwilę przestałam się interesować Maćkiem, jednak to powróciło. On się bardzo zmienił po rozstaniu rodziców. To jednak jeszcze bardziej mnie do niego „pchnęło”. Wrzuciłam mu raz nawet liścik do szafki, jednak go nie zauważył. Ponoć mu się podobam, często na mnie zerka, ale nie wiem już co robić. Jak mu to przekazać?”

Czytaj także: ,,Co zrobić, żeby mu się spodobać”

,,Jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba?"

Źródło zdjęć: http://favim.com

4 KOMENTARZE

  1. Ja mam taki problem, że chłopak, który mi się podoba mieszka daleko i nie mam możliwości się z nim spotkać, piszę z nim na fb, ale jak mam mu pokazać, że chce czegoś więcej niż relacji kolega-koleżanka, od razu mówię że poznałam go na kolonii a nie przez internet ?

  2. Miałam dokładnie taki sam problem, poprosiłam go o pomoc bo mieliśmy sprawdzian a on był bardzo dobry z chemii i nauczył mnie, potem spotykaliśmy się aby spędzić razem czas, a teraz jesteśmy razem ? Powodzenia

  3. Na początku, uśmiechnij się do niego, gdy bd na cb patrzył, nie zrywaj kontaktu wzrokowego, może poproś go o pomoc w jakiejś rzeczy? lub przypadkiem wpadnij na niego:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj