Strona główna Wiadomości Dla chłopaka Jak wzbudzić zazdrość w dziewczynie?

Jak wzbudzić zazdrość w dziewczynie?

0
Jak wzbudzić zazdrość w dziewczynie?

Chciałbyś wzbudzić zazdrość w dziewczynie? W tym wpisie podpowiadamy, jak to zrobić!

Wzbudzanie zazdrości w drugiej osobie to dość kontrowersyjna metoda podrywu bądź naprawy związku. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy to faktycznie może pomóc. Jeżeli chciałbyś spróbować tego sposobu, to poniżej podpowiadamy, jak to zrobić.

Jak wzbudzić zazdrość w dziewczynie?

Wzbudzenie zazdrości jako sposób na podryw

Niektórzy uważają, że ta metoda podrywu działa, choć jest ona dość ryzykowna. Najczęściej sprawdza się w przypadku friendzone. Kiedy dziewczyna traktuje Cię jak kumpla, taki bodziec w postaci wzbudzenia zazdrości może dobrze na nią podziałać. Dzięki temu uświadomi sobie, jak wiele może stracić i sama zacznie o Ciebie walczyć.

Jak poderwać dziewczynę poprzez wzbudzenie zazdrości?
  • Rozmawiaj z innymi dziewczynami
  • Opowiadaj jej o atrakcyjnych koleżankach
  • Uśmiechaj się tajemniczo, kiedy wymieniasz z kimś wiadomości

Wzbudzenie zazdrości jako sposób na ożywienie związku

Zanim zdecydujesz się na wzbudzanie zazdrości w swojej dziewczynie, upewnij się, że to na pewno dobry pomysł. Często lepszym wyjściem jest rozmowa lub mocniejsze zaangażowanie się. Kiedy partnerka zobaczy, że bardziej się starasz, sama być może również zacznie to robić. Jeżeli jednak jesteś przekonany, że wzbudzenie zazdrości przyniesie lepsze rezultaty, wypróbuj którąś z poniższych metod.

#1. Zacznij bardziej dbać o swój wygląd

To jedno z zachowań, które zbudza podejrzenia u partnera. Jeśli bez konkretnego powodu zaczniesz przykładać większą wagę do swojego ubioru bądź fryzury albo zapiszesz się na siłownię, Twoja dziewczyna zacznie się zastanawiać, o co chodzi.

#2. Bądź mniej dostępny

Nie odpisuj od razu na smsy i nie odbieraj od razu telefonów. Nawet, jeśli nie jesteś zajęty, zacznij sprawiać takie wrażenie. Dziewczyna będzie zachodzić w głowę, co takiego robisz, że nie masz czasu się odezwać. Pamiętaj jednak, że prawdopodobnie będzie się również martwiła, czy nic Ci się nie stało, dlatego staraj się zbyt długo nie trzymać jej w niepewności.

#3. Staraj się być tajemniczy

Zacznij dozować informacje, którymi dzielisz się z dziewczyną. Kiedy poczuje, że masz przed nią jakieś tajemnice, z dużym prawdopodobieństwem zacznie być o Ciebie zazdrosna.

Pamiętaj, że takie gierki na dłuższą metę mogą przynieść więcej złego niż dobrego. Przede wszystkim możesz w ten sposób bardzo skrzywdzić swoją dziewczynę, a chyba nie o to Ci chodzi. Jeżeli widzisz, że to idzie w złym kierunku lub nie przynosi żadnych efektów, znajdź inny sposób na osiągnięcie celu.

Czytaj także: Jak przestać być dla niej tylko kolegą?

wzbudzić zazdrość w chłopaku
Źródło: Weheartit.com/articles/296050018-my-love-hate-chapter-1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj