Emilia ma problem z mamą swojego chłopaka i bardzo prosi Was o poradę. Pomożecie?

,,Cześć, mam na imię Emilia i mam chłopaka, z którym chodzę już ponad rok. W lipcu miałam jechać z nim na koncert Iron Maiden o którym oboje marzyliśmy. Ogólnie sprawa wygląda tak, że jechalibyśmy z moją mamą, potem spalibyśmy w hotelu i kolejnego dnia wrócili do domów.

Niestety, problem pojawił się w mamie chłopaka. Jest ona osobą bardzo wierzącą i jest bardzo niechętna, by puścić go w tak daleką drogę i koncert pełen ludzi tylko z nami, od kiedy wie, że moja rodzina jest ateistyczna. Pani D. (tak nazywajmy jego mamę) każe mu wybierać pomiędzy koncertem, a obozem, na który mieliśmy razem jechać, i na którym obecność mi obiecał.

Prosił mnie o pomoc w decyzji, ale zupełnie nie mam pojęcia, co mam w tej sytuacji zrobić. Jeśli powiem, żeby pojechał na koncert będzie źle czuł się z tym, że złamał obietnicę i jadę sama na obóz, na którym tak bardzo chciałam żeby był. Z drugiej strony, jeśli poproszę, żeby pojechał na obóz, zamiast na koncert, żadne z nas nie będzie się dobrze bawić. On w domu, myśląc o tym, że jestem sama na koncercie ukochanego zespołu, który już raczej długo nie pogra, bo członkowie są starzy, a ja nie będę mogła cieszyć się z występu, bo będę wiedziała, jak bardzo jest mu przykro…

Powiedzcie proszę, co mam zrobić… Albo jest jakiś sposób, żeby przekonać panią D? Tak źle się z tym wszystkim czuję… Emilia”.

,,Mam problem z mamą chłopaka"Źródło zdjęć: http://favim.com

4 KOMENTARZE

  1. Porozmawiajcie z nią i tyle. Jeśli się nie uda, to na Twoim miejscu wybrałabym koncert, to rzadsza okazja. Obóz odbywa się każdego lata.

  2. Trudna sytuacja… Powinniście z nią po prostu szczerze porozmawiać, że bardzo wam na tym zależy. Chociaż szczerze ciekawi mnie czemu nie pozwala jechać na obydwie atrakcje, co to ma do ateizmu w twojej rodzinie. :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj