Chłopak Edyty nie chce z nią nigdzie wychodzić. Jak przekonać go do wspólnych wyjść?

W związkach nie zawsze jest tak kolorowo, jakbyśmy chcieli. Często na początku jest pięknie, ale po czasie coś zaczyna się psuć. Tak właśnie zdarzyło się w związku Edyty i jej chłopaka. Przeczytajcie jej list i poradźcie, co powinna zrobić.

,,Hej, jestem Edyta i mam 16 lat. Od 2 lat mam chłopaka i mam dość poważny problem. Od kilku miesięcy mój chłopak nie chce ze mną w ogóle nigdzie wychodzić. Najchętniej to by się za każdym razem spotykał u niego w pokoju, zamawiał pizzę i oglądał filmy. Mnie to nudzi! Próbowałam z nim o tym rozmawiać i to nie raz. Za każdym razem jest to samo, mówi mi, że ja mam coś wymyślić. Cokolwiek zaproponuję to jemu się ten pomysł nie podoba, krytykuje go i koniec końców siedzimy w domu.

Powoli zaczyna mi brakować pomysłów, co robić. Kocham mojego chłopaka, ale nie chcę cały czas siedzieć w domu jak takie za przeproszeniem dziady. Chciałabym się dowiedzieć, czy u Was też tak to wygląda, bo może to jednak ja przesadzam. Macie jakieś pomysły co robić z chłopakiem? Wydaje mi się, że on każdą moją propozycję by skrytykował, ale może po prostu nie wiem co lubią chłopcy. Jakieś pomysły? Z góry wielkie dzięki!”.

Polecamy: ,,Mój chłopak wstydzi się mnie przy kolegach! Co robić?”

Źródło zdjęć: Pinterest

11 KOMENTARZE

  1. Ja mam to samo. Rozmawiamy o tym, próbowałam nawet wychodzic bez niego skoro on nie chce nigdzie wychodzic ale to z kolei miał do mnie pretensje,ze bez niego wychodzę. Chciałabym żeby to on się mną „zaopiekował”,żeby zrobił coś spontanicznie i mnie zaskoczył… Tak samo jak Ty, bardzo kocham mojego chlopaka, ale rozmowy nic nie dają… Za każdym razem mam doła, wypłakuję swoje rozczarowanie, on mówi,że postara się coś zmienić, i tak w kółko. Nie mam już siły na niego…

  2. Też miałam ten problem. Zawsze była jakaś wymówka na moją propozycję. W pewnym momencie powiedziałam, że jeżeli mamy się spotykać po to, żeby siedzieć w czterech ścianach, nudzić się i każdy w swoim telefonie, zajęty sobą, to wolę się nie spotykać wcale. Od tamtej pory sam proponuje jakiś spacer, wyjście na miasto, czy coś w tym stylu?.

  3. Nie wiem co lubi twók chłopak, ale wszystkim chłopakom jakich znam bardzo podobały się lasery (taki paintball laserowy). To naprawdę super zabawa. Nie wiem w jakim miejscu mieszkacie, więc nie wiem jaki macie dostęp do takich rozrywek, ale naprawdę warto odwiedzić takie miejsce. Możecie zabrać ze sobą innych znajomych dla większej rywalizacji. Polecam

  4. Ogólnie rzecz biorąc to w zależności od tego gdzie mieszkacie to poszukaj tam rozrywek, festiwale, łyżwy, czy nawet ulepienie bałwana. Jesteście młodzi, bawcie się.

      • Na naszą rocznicę przekonałam go żeby wyjść do kina (powiedziałam że nigdzie przez rok nie wychodziliśmy więc chciałabym chociaż tą rocznicę spędzić inaczej) i spodobały mu się takie spotkania i od tego czasu raz na jakiś czas nawet sam proponuje spotkania na mieście. Jeśli chodzi o rozrywkę to jeśli macie w okolicy part trampolin to możecie się tam wybrać super zabawa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj