denerwujące zachowania par
Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz najważniejsze porady dotyczące podrywu oraz związku z dziewczyną.

Jeżeli nie masz dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich lub po prostu nie czujesz się zbyt pewnie w kwestii podrywu, to w tym wpisie znajdziesz porady, które mogą okazać się bardzo pomocne.

Najlepsze porady miłosne dla chłopaka

Porady dotyczące podrywu

#1. Nie udawaj ,,macho”

Myślisz, że dziewczyny lubią ,,twardzieli”, którzy traktują je w sposób przedmiotowy? Błąd! Dziewczyny zdecydowanie bardziej wolą normalnych chłopaków, którzy nikogo nie udają. Jeżeli chcesz mieć powodzenie u płci przeciwnej to po prostu bądź sobą – to najlepsza metoda podrywu.

#2. Ignorowanie dziewczyny to kiepska metoda podrywu

Przyszło Ci do głowy, że aby poderwać dziewczynę, powinieneś zacząć ją ignorować? Ta metoda rzadko przynosi zamierzony efekt. Prędzej dziewczyna pomyśli, że jest poza zasięgiem Twoich zainteresowań.

#3. Zapomnij o wywoływaniu zazdrości

To kolejny, często popełniany błąd. Podrywanie innych dziewczyn po to, aby ta, która wpadła Ci w oko, była zazdrosna, to zdecydowanie kiepski pomysł. Prawdopodobnie zostaniesz odebrany jako babiarz i skreślony już na starcie.

#4. Nie musisz mieć wielu dziewczyn, żeby być cool

Wielu chłopaków lubi się przechwalać swoimi podbojami miłosnymi, ale prawda jest taka, że nie musisz zaliczać tabunu dziewczyn, żeby być cool. Żadnej kobiecie to nie zaimponuje, a uznanie w męskim gronie można zyskać na inne sposoby.

Porady dotyczące związku

#7. Słuchaj, kiedy dziewczyna coś mówi

Przyczyną konfliktów w wielu związkach jest fakt, że chłopcy nie słuchają tego, co mówi do nich dziewczyna. Po prostu wyłączają się, kiedy partnerka zaczyna o czymś opowiadać i nie mówią nic lub ewentualnie wydają z siebie jedynie pomruki.

#8. Pamiętaj o ważnych datach

Dla dziewczyn to jest niezwykle istotne, aby ich ukochani pamiętali o rocznicy związku, o urodzinach i święcie zakochanych. Zanotuj sobie wszystkie ważne daty w kalendarzu i wręcz jej z tej okazji chociaż kwiatka, a z pewnością ją tym uszczęśliwisz.

#9. Nie próbuj jej doradzać, kiedy ona chce się wygadać

Wielu chłopców popełnia ten błąd i próbuje doradzić dziewczynie co ma zrobić, w momencie kiedy ona chce się jedynie wygadać. Tym się różnimy – faceci wolą działać i rozwiązywać problemy, a kobiety zamiast tego chcą po prostu o tym porozmawiać i zrzucić z siebie ten ciężar.

#10. Komplementy są ważne

To, że poderwałeś dziewczynę, nie oznacza, że możesz przestać się starać. Komplementy są ważne i potrzebne nie tylko na początku, ale również wtedy, gdy związek trwa już długo. Pamiętaj, że Twój związek będzie znacznie lepszy, kiedy Twoja ukochana będzie cały czas czuła się adorowana.

Czytaj także: Krępujące pytania do dziewczyny, których lepiej jej nie zadawać

denerwujące zachowania par
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj