Po czym poznać, że ONA na Ciebie leci?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/670966044468289090/

Zastanawiasz się, po czym poznać, że dziewczyna na Ciebie leci? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź!

Podryw nie wszystkim przychodzi z łatwością, a często zdarza się tak, że mimo wielu prób, nie wiemy właściwie na czym stoimy. Jak odczytywać sygnały, które wysyła dziewczyna i skąd wiedzieć, czy mamy i niej szanse? O tym właśnie jest ten wpis.

Po czym poznać, że ONA na Ciebie leci?

Pamiętaj, że nie wszystkie wymienione przez nas sygnały muszą występować jednocześnie. Wystarczy kilka z nich, aby mieć pewność, że dziewczyna coś do Ciebie czuje.

#1. Ucieka wzrokiem

Wasze spojrzenia się spotykają, a wtedy ona szybko się odwraca? Wbrew pozorom to dobry znak! Może świadczyć o tym, że dziewczyna jest nieśmiała i dlatego unika Twojego spojrzenia, ale tak naprawdę leci na Ciebie.

#2. Uśmiecha się do Ciebie

Ten oraz poprzedni punkt raczej nie będą występować razem. Nieśmiała dziewczyna nie odważy się do Ciebie uśmiechnąć, ale co innego ta odważna – ona może nawet wykonać pierwszy krok, dlatego bądź czujny 🙂

#3. Kręci się cały czas w pobliżu

Dziewczyna, która na Ciebie leci będzie chciała Cię poznać i dowiedzieć się na Twój temat jak najwięcej, dlatego prawdopodobnie będzie pojawiać się w tych samych miejscach, co Ty. Jeżeli ona kręci się w pobliżu Ciebie, to prawdopodobnie nie jest przypadek.

#4. Stara się nawiązać z Tobą kontakt

Jeżeli już się znacie, to ona pewnie często do Ciebie zagaduje, pod byle pretekstem. Jeżeli natomiast nie rozmawiacie jeszcze ze sobą, to nie bądź zaskoczony, gdy wkrótce się to zmieni. Możliwe, że zaangażowani w to zostaną Wasi wspólni znajomi.

#5. Oferuje swoją pomoc

To oczywiście dzieje się w przypadku, jeżeli jesteście już znajomymi. Dziewczyna, która na Ciebie leci chętnie zaproponuje Ci pomoc, kiedy tylko będziesz jej potrzebować.

Czytaj także: 10 rzeczy, których nie powinieneś mówić dziewczynie!

Po czym poznać, że ONA na Ciebie leci?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/666884657306301104/

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj