Przyjaciel Marysi zrobił coś, czego kompletnie się nie spodziewała. Jeśli masz podobny problem, sprawdź, co zrobić w tej sytuacji!

,,Hej, mam problem i liczę, że mi poradzicie co robić. Mam przyjaciela Pawła i przyjaciółkę Kingę. Trzymamy się zawsze razem. Kilka dni temu byliśmy u mnie w domu i gadaliśmy (często się spotykamy u kogoś w domu). Paweł dziwnie mi się przyglądał, ale w sumie nie przejęłam się tym. W pewnym momencie Kinga poszła do łazienki, wtedy on tak nagle mnie pocałował! Nie było to cmoknięcie, tylko długi pocałunek. Nie chciałam tego, ale się nie odsunęłam. Jak mnie całował to poczułam takie dreszcze na całym ciele. Jak tylko usłyszał, że Kinga wraca to odskoczył ode mnie. Ona nic nie zauważyła, że coś się stało i niedługo poszli do domu. Od tego czasu nie gadałam z Pawłem i co ja mam zrobić? Odezwać się? W sumie to on mi się podoba i cudownie całuje, ale co z naszą przyjaźnią? Pomóżcie mi!” Marysia, 14 lat

***

Marysiu!

Z tego co piszesz, to Paweł zaskoczył Cię pocałunkiem, ale mimo początkowej niechęci, spodobało Ci się to i również odwzajemniłaś ten pocałunek. Z Twojego listu wynika, że zauroczyłaś się w Pawle! Rozumiem, że nie mieliście jeszcze okazji się spotkać, ale powinniście to zrobić jak najszybciej i szczerze ze sobą porozmawiać. Przede wszystkim należą Ci się wyjaśnienia, dlaczego tak postąpił. Musisz się jednak zastanowić co jest dla Ciebie ważniejsze – przyjaźń z nim czy miłość? Jeśli wybierzesz przyjaźń, nigdy nie dowiesz się jakby to było, gdybyście byli razem. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się związać z Pawłem i coś nie wyjdzie, ciężko będzie znowu przyjaźnić się, jak gdyby nigdy nic. To trudna decyzja, którą musisz podjąć zanim się z nim spotkasz.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: https://www.pexels.com

4 KOMENTARZE

  1. Witam. Ostatnio gdy byłam na spacerze z moim przyjacielem. On cały czas zachowywał się inaczej niż zwykle tzn chciał trzymać mnie za rękę , przesuwał się bliżej mnie itp. Niedawno nasza wspólna znajoma powiedziała , że on się we mnie zakochał. Nie wiem co mam zrobić, bo nie odwzajemniam jego uczuć ,ale nie chcę go zranić. Proszę pomóżcie mi nie wiem co zrobić w tej sytuacji.
    Kamila 15 lat

    • W tej sytuacji trzeba po prostu wybrać: albo chłopak albo przyjaciel, ale jeśli zakochałaś się w przyjacielu i masz chłopaka, to chyba tak naprawdę nic nie czujesz do swojego chłopaka. Najlepiej zakończ związek i spróbuj z przyjacielem.

  2. Czy możecie napisać coś o fajnych fryzurach do szkoły bo mam kręcone włosy i trudno mi je ujawnić może jakieś triki z góry dziękuję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię