Paulina okłamała swojego ukochanego, że jest jej pierwszym chłopakiem i boi się, że prawda wyjdzie na jaw. Co powinna teraz zrobić?

,,Droga redakcjo i czytelniczki, potrzebuję waszej pomocy! Mam na imię Paulina i od prawie roku jestem z M. Jest nam razem cudownie i w ogóle czuję, że on jest moją drugą połówką. Problem w tym, że jak na początku związku gadaliśmy o naszej przeszłości, to on powiedział, że jestem jego pierwszą dziewczyną na poważnie. Nie chciałam robić mu przykrości, więc powiedziałam, że też nie miałam nikogo przed nim i jedynie z kimś tam się całowałam.

Prawda jednak jest nieco inna. Miałam chłopaka przez pół roku (więc to nie takie nic) i trochę między nami było. Tzn. nie zrobiliśmy tego, ale było bardzo blisko. Nie chcę się za bardzo wdawać w szczegóły, ale P. był doświadczony (miał to już za sobą) i miał dobre podejście do dziewczyn. Wiadomo, byliśmy wtedy bardzo młodzi, ale umiał sprawić, że miałam ciary na całym cele. M. nie jest tak obeznany w tych tematach i wszystko uczy się na mnie.

Jak już wspominałam, nie chciałam sprawić mu przykrości i wywołać u niego kompleksy, więc powiedziałam, że tylko się całowałam. Myślę, że udawanie, że odrywamy kolejne bazy razem, szło mi dobrze. Pojawił się jednak problem. Muszę jeszcze tylko wspomnieć, że z P. rozstaliśmy się, bo jego rodzice zdecydowali, że wyjeżdżają do Anglii (a on z nimi musiał jechać). To było trudne, ale doszliśmy do wniosku, że tak będzie lepiej dla nas, niż ciągnąć związek na odległość, tęsknić i cierpieć. Byliśmy za młodzi, żeby do siebie jeździć i nie mieliśmy na to nawet kasy. Uznaliśmy, że zapominamy o sobie. Pozbyłam się wszystkich pamiątek, wykasowałam jego numer i usunęłam go ze swojej pamięci (powiedzmy). Uznałam, że skoro o sobie zapominamy, to go nie było, więc tak naprawdę do nigdy nic z nikim nie robiłam, no nie? Stwierdziłam, że tak jest okej i funkcjonowało to przez prawie rok. Do zeszłego tygodnia.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

2 KOMENTARZE

  1. Najlepiej,żebyś powiedziała prawdę swojemu obecnemu chłopakowi,że nie chciałam mu sprawiać przykrości dla tego mu o byłym nie mówiłaś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here