Chcesz zrzucić kilka kilogramów? Poznaj sekret szczupłej sylwetki Khloe Kardashian.

Nazwisko Kardashian zna chyba każdy. Życiowe perypetie tej rodziny śledzą miliony osób na całym świecie, a sławne siostry są naśladowane przez rzesze nastolatek oraz dorosłych kobiet. Khloe była dotychczas uważana za najbrzydszą z sióstr, ale to już przeszłość. Celebrytka wzięła się ostro za siebie i od pewnego czasu zachwyca swoją sylwetką.

Sekret sylwetki Khloe Kardashian

Ci, którzy śledzą losy Kardashianów, wiedzą że Khloe miała masę kompleksów na punkcie swojego wyglądu i czuła się gorsza od swoich sióstr. Właśnie to zmotywowało ją do walki o lepszą wersję siebie. Młodsza siostra Kim nie tylko ostro ćwiczyła na siłowni, ale zmieniła także swoją dietę i styl życia.

Khloe skorzystała z pomocy trenera personalnego, któremu pokazała zdjęcia swoich szczupłych idolek i spytała, czy też może tak wyglądać. Trener szybko sprowadził ją na ziemię – nie można wybrać sobie sylwetki, bo przecież każdy jest inaczej zbudowany. Co Ty powinnaś z tego wynieść? Zapewne usługi prywatnego trenera są poza Twoimi możliwościami finansowymi, ale wcale nie musisz z nich korzystać. Sama też jesteś w stanie to zrobić, tylko musisz włożyć w to trochę wysiłku. Co do zdjęć szczupłych dziewczyn, to z pewnością pomogą one Ci się zmotywować, ale nie licz na to, że będziesz wyglądać dokładnie tak jak one, bo wszystko uzależnione jest od Twojej budowy ciała.

Ulubione ćwiczenia Khloe to cardio, boks, pływanie i trening siłowy, ale Ty możesz ćwiczyć coś innego. Ważne, żeby sprawiało Ci to radość i nakręcało do dalszej walki.

Jeżeli chodzi o dietę, to Khloe unika węglowodanów po godzinie 16, a także stara się nie spożywać glutenu, nabiału i drożdży. Od czasu do czasu pozwala sobie jednak na małe grzeszki. To zdecydowanie lepszy pomysł niż katowanie się restrykcyjną dietą i odmawianie sobie wszystkiego. Kardashianka każdy dzień zaczyna od szklanki wody, która pobudza metabolizm i sprawia, że uczucie sytości pojawia się szybciej.

Sekretem fantastycznej sylwetki Khloe jest wytrwałość, więc weź przykład z tej fighterki, wskakuj w wygodny dres i poświęć co najmniej 40 minut na trening (3-5 razy w tygodniu). Zacznij też jeść zdrowo, a już niedługo z dumą przejrzysz się w lustrze!

Czytaj także: Jak szybko schudnąć bez siłowni?

Sekret sylwetki Khloe KardashianŹródło zdjęć: https://www.facebook.com/KhloeKardashian/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj