Justyna zauroczyła się w dj’u, którego poznała na imprezie. Jeśli Ty także zakochałaś się w muzyku, to koniecznie przeczytaj ten list!

,,Droga redakcjo!

W sumie to mega głupie i sama zdaję sobie z tego sprawę, ale… zakochałam się w dj’u z imprezy! Byłam z koleżankami w klubie i jak zwykle bawiłyśmy się pod dj-ką. Leciały świetne kawałki, więc nie schodziłyśmy z parkietu. On przyglądał mi się przez pół wieczoru, aż wreszcie nie wytrzymałam i podeszłam do niego. Spytałam czemu mi się tak przygląda, a on powiedział, że świetnie się ruszam i gdyby nie był w pracy, to chętnie by się pobawił ze mną. Zaczęliśmy rozmawiać o bzdurach, ale szybko znaleźliśmy wspólny język. Było naprawdę świetnie, ale wtedy przyszła po mnie kumpela, że idziemy do domu. Piotrek (ten dj) poprosił mnie wtedy o numer, a ja głupia powiedziałam, że nie daję numeru nieznajomym!!! Sama nie wiem czemu tak powiedziałam… Zanim on zdążył cokolwiek powiedzieć, Kamila pociągnęła mnie za rękę i poszłyśmy. Od tygodnia nie mogę się na niczym skupić i wciąż o nim myślę.

Z jednej strony mogłabym po prostu iść do tego klubu i znowu go zagadać, ale trochę mi wstyd (pewnie ma ze mnie bekę), a poza tym dj to pewnie co tydzień wyrywa nową laskę. Sama nie wiem jak powinnam postąpić. Poradzicie coś?”.
Justyna, 17 lat.

***

Droga Justyno!

Wiele dziewczyn traci głowę dla muzyków i nie ma w tym nic dziwnego. Przystojny, ma pasję i rzeszę fanek 🙂 Nie powinnaś jednak od razu przekreślać Piotrka i zakładać, że jest podrywaczem. To tylko jego praca. Twoje zachowanie mogło go zaskoczyć, ale niekoniecznie negatywnie. Pokazałaś mu w ten sposób, że nie tak łatwo Cię zdobyć i trzeba się trochę postarać. To, że musiałaś iść z imprezy jeszcze niczego nie przekreśla. Jeżeli nie możesz o nim zapomnieć i cierpisz, to zawalcz o tę znajomość i po prostu daj Wam jeszcze jedną szansę. Wszystko można odkręcić, a lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż że się nie spróbowało. Powodzenia 🙂

,,Straciłam głowę dla dj'a z imprezy"
Źródło: Pexels

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj