Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy zacząć ćwiczyć razem ze swoim chłopakiem? Sprawdź, czy to na pewno dobry pomysł!

Trening solo ma swoje plusy i minusy, podobnie jak trening w towarzystwie. Sprawdź, które rozwiązanie jest dla Ciebie bardziej korzystne.

Trening z chłopakiem – za i przeciw

ZA. Trenowanie z chłopakiem, to świetna okazja, żeby spędzić razem czas i połączyć przyjemne z pożytecznym. Dzięki temu czas spędzony na siłowni minie Wam szybciej, bo zamiast skupiać się na ćwiczeniach, będziecie zajęci sobą.

PRZECIW. Jeśli jesteście w podobnej formie – wszystko gra. Gorzej, jeśli jedno z Was jest w lepszej kondycji. Nie dość, że ciężko będzie Wam razem ćwiczyć, to jeszcze w przypadku słabszego z Was, mogą pojawić się kompleksy, a nawet całkowita rezygnacja z ćwiczeń.

ZA. Możecie się wzajemnie motywować – nawet jeśli jedno nie bardzo będzie miało ochotę wyjść z domu, zrobi to, choćby po to, żeby nie wystawiać drugiego do wiatru.

PRZECIW. Jeśli Twój chłopak jest z natury leniwy, może się okazać, że zamiast zmotywować Cię do treningów, przyczyni się do tego, że zupełnie z nich zrezygnujesz. Zanim zaproponujesz wspólne ćwiczenia, upewnij się, że oboje jesteście równie mocno zmotywowani.

ZA. Możecie zaoszczędzić. Wiele siłowni robi promocje, aby przyciągnąć klientów i daje zniżki na karnety w zamian za przyprowadzenie drugiej osoby.

Czytaj także: Koktajl spalający tłuszcz

Trening z chłopakiem - za i przeciw
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj