Źródło: Pinterest

Chciałabyś schudnąć i szukasz odpowiednich ćwiczeń? W tym wpisie znajdziesz treningi na brzuchu z YouTube.

Osoby ćwiczące lub mające taki zamiar, często szukają pomysłów na trening w serwisie YouTube. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu trenerzy sami zamieszczają tam swoje filmiki. Postanowiłyśmy zebrać w jednym miejscu te, które według nas są najlepsze. Jeśli jesteście ciekawe to sprawdźcie koniecznie!

#1. Mel B – 10 minutowy trening brzucha

Ten klasyk zna chyba każda dziewczyna, która kiedykolwiek ćwiczyła. Trening, choć trwa zaledwie 10 minut, jest męczący dla osób początkujących i powoduje pojawienie się zakwasów następnego dnia.

#2. Marta Hennig – Trening na brzuch i boczki! Ćwiczenia na mięśnie brzucha
Marta z bloga Codziennie Fit jest trenerem personalnym i instruktorem fitness, a w 2017 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn Women?s Health na Next Fitness Star. Jeśli jeszcze jej nie znacie, to koniecznie nadróbcie zaległości! Trening na brzuch i boczki jest jednym z naszych ulubionych.
#3. Natalia Gacka – Brzuch A + Brzuch B

Natalia jest trenerem i dietetykiem, wydaje poradniki oraz nagrywa filmiki z treningami, a wszystko to łączy z byciem mamą 🙂 Jej treningi są dość krótkie, ale za to intensywne, a ćwiczenia naprawdę przyjemne.

#4. Fit Lovers – 10 MINUT || ĆWICZENIA NA PŁASKI BRZUCH

Fit Lovers, czyli Pamela i Mateusz to para, która jest totalnie zakręcona na punkcie ćwiczeń i diety. Jesteśmy przekonane, że zmotywują Cię do treningów. Poniżej ich pierwszy filmik z serii ,,10 minut na…”.

#5. Kasia Dziurska – Trening mięśni brzucha – Turbo ABS na płaski brzuch

Kasia Dziurska, czyli polska trenerka personalna i instruktorka fitness. Niedawno mogłyście oglądać ją w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, ale teraz o ćwiczeniach na brzuch, a nie o tańcu 🙂

Pamiętaj, że jeśli w okolicy brzucha masz nagromadzony tłuszcz to niestety efekty nie będą widoczne, jeśli nie zmodyfikujesz swojej diety i nie włączysz dodatkowo ćwiczeń cardio.

Jaki jest Twój ulubiony trening na brzuch? Jeśli nie ma go na naszej liście to koniecznie podaj nam go w komentarzu, żebyśmy mogły go przetestować! 🙂

Czytaj także: Najlepsze ćwiczenia dla dwojga

Źródło zdjęcia: Favim

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj