Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz przydatne aplikacje urodowe na telefon, które powinnaś przetestować.

W dzisiejszych czasach mało kto potrafi sobie wyobrazić dzień bez telefonu. Już dawno przestały one służyć jedynie do rozmów telefonicznych, a liczne aplikacje ułatwiają nam życie, dostarczają rozrywki, a nawet uczą. W tym wpisie skupimy się na aplikacjach urodowych, które warto sprawdzić.

#1. Style My Hair

Ta aplikacja przyda Ci się, jeśli chciałabyś zmienić kolor włosów lub fryzurę, ale boisz się ryzykować. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie lub wgrać jakieś stare i zamalować kolorem obszar włosów. Następnie wybieramy kolor z dostępnych odcieni lub rodzaj strzyżenia.

#2. Pinterest

Tej strony chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Dostępna jest również aplikacja na telefon, która działa na podobnej zasadzie co wersja desktopowa. Jeśli szukasz inspiracji, to ta aplikacja jest idealna dla Ciebie.

#3. Beautiful Me

Ta aplikacja korzystając z Twoich zdjęć, które masz na Facebooku, dokonuje analizy Twojej skóry i włosów, a także sprawdza, jaki odcień podkładu będzie dla Ciebie najlepszy.

#4. ModiFace: Virtual Makeover

Dzięki tej aplikacji dobierzesz dla siebie odpowiedni makijaż. Możesz dobrać kolor cieni do powiek, pomadki, czy podkładu, a nawet fryzurę!

#5. Mirror

Lustereczko, lustereczko, powiedz przecie… Ile razy zapomniałaś zabrać ze sobą lusterko i przeglądałaś się w telefonie, używając do tego aparatu? Już nie musisz! Ta aplikacja jest o wiele lepsza, bo ma odpowiednie oświetlenie, dzięki czemu obraz jest jaśniejszy.

Czytaj także: Fit aplikacje, które ułatwią Ci odchudzanie

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj