wyjazdowa checklista
Pixabay

Wybierasz się na wycieczkę w góry? Skorzystaj z naszej wyjazdowej checklisty, dzięki czemu o niczym nie zapomnisz!

Zima i ferie to czas wyjazdów góry. Jeżeli i Ty niedługo wybierasz się na wczasy to z pewnością zastanawiasz się, co powinnaś ze sobą zabrać. Przygotowałyśmy dla Ciebie checklistę do pobrania za darmo, abyś nie zapomniała o żadnej potrzebnej rzeczy, która może Ci się przydać podczas wyjazdu w góry.

Lista składa się z dwóch kolumn: ?UBRANIA I DODATKI” oraz ?POZOSTAŁE RZECZY”.

Zależało nam na tym, aby lista była możliwie jak najbardziej uniwersalna, dlatego nie znajdziesz tam wpisanej ilości konkretnych ubrań (w końcu nie wiemy, na ile dni wyjeżdżasz), ani dopisku, że wygodne buty powinny być także ocieplane (warunek konieczny, jeżeli jedziesz w góry zimą, jesienią oraz wczesną wiosną).

wyjazdowa checklista

* kliknij w banner, aby pobrać bez znaku wodnego *

wyjazdowa checklista

O czym jeszcze powinnaś pamiętać, jadąc w góry?

Pogoda w górach bywa zmienna, dlatego musisz być przygotowana na to, że w jednej chwili może świecić słońce, a za chwilę zacznie padać. Przyda Ci się więc peleryna przeciwdeszczowa, ale również okulary przeciwsłoneczne oraz krem z filtrem (przez cały rok).

Chociaż dziś 90% społeczeństwa korzysta z map w telefonie, to warto mimo wszystko mieć ze sobą również wersję papierową.

W góry nigdy nie idź sama, wybieraj szlaki dostosowane do Twoich możliwości, nie chodź po zmroku, oszczędzaj baterię w telefonie, miej ze sobą powerbank i zapasowe skarpetki!

Czytaj także: Darmowe FIT plannery 2020

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj