Źródło: Pinterest

Z pierwszym pocałunkiem wiąże się najczęściej wiele emocji. Spytałyśmy kilka dziewczyn, jak wyglądał on u nich. Sprawdźcie, co odpowiedziały!

WYZNANIA: ,,Mój pierwszy pocałunek”

,,To było gdzieś w podstawówce, chyba 4-5 klasa. Miałam chłopaka i pamiętam, że dotychczas nasz jedyny bliższy kontakt to było chodzenie za rękę. Raz siedzieliśmy z całą klasą w szatni i oni wtedy wręcz kazali nam się pocałować, mówiąc, że każda para tak robi i my też powinniśmy. No i posłuchaliśmy ich. Co do owego pocałunku, to niewiele pamiętam, ale raczej było to tylko lekkie cmoknięcie, bez większych przeżyć”. – Kaśka.

,,Trochę mi głupio, bo pierwszy raz całowałam się na poważnie…grając w butelkę. Może niezbyt romantycznie, ale mi się podobało :D”. – Martyna.

,,Zimą czekałam na przystanku wraz z kolegą na autobus. Było bardzo zimno, więc tak jakby przytulaliśmy się do siebie i ja tak podniosłam głowę, chcąc na niego popatrzeć, on w tym samym czasie swoją opuścił i tak jakoś wyszło, że się pocałowaliśmy. Dobrze, że żadnej moherowej starszej pani tam nie było, bo już widzę jej wzrok i komentarze haha”. – Dominika.

,,Byłam u chłopaka w domu, mega nuda się zrobiła. On leżał na łóżku, no to ja się tam dosiadłam. Po chwili ja też się położyłam, odwróciliśmy się twarzami do siebie i on zainicjował pocałunek. Strasznie mi się podobało, super uczucie”. – Karolina.

,,To było na obozie z chłopakiem, którego tam poznałam i polubiliśmy się bardzo, nawet zostaliśmy kolonijną parą. Podczas ogniska, siedzieliśmy na takich belkach ułożonych wokół niego, w takiej pozycji ?jak na koniu?, naprzeciwko siebie. Rozmawialiśmy i śmialiśmy się i on wtedy nagle chwycił mnie za ramiona, przyciągną do siebie i pocałował. Chociaż teraz nie mam już z nim kontaktu, w żadnym wypadku nie żałuję, bo czułam się cudownie”. – Paulina

pierwszy pocałunek

,,Miałam chłopaka już jakiś czas i bardzo czekałam, aż w końcu coś zrobi i przeniesie nas związek poziom wyżej. No ale prawda okazała się zupełnie inna niż w romantycznych filmach, które tak często wtedy oglądałam i on mimo moich bardzo widocznych wskazówek, takich jak patrzenie w oczy, a potem na usta, nie domyślał się nic. W końcu jednego dnia nie wytrzymałam i po prostu spytałam, czy się pocałujemy. On się niby zgodził, ale raczej to ja prowadziłam. To nie jest jedno z moich dobrych wspomnień, zdecydowanie wole pocałunki z obecnym chłopakiem ;)”. – Aśka.

,,Dość dziwny, ale bardzo miły. Spotykaliśmy się już trochę i widziałam, że nie ma odwagi tego zrobić, więc postanowiłam mu pomóc, a że byłam pod wrażeniem filmu „Amelia” to wykorzystałam motyw. Kazałam mu zamknąć oczy i zaczęłam go całować najpierw w skronie, a potem jakoś poszło”. – Kamila

,,W sumie to nawet nie pamiętam, było to dawno temu, za małej dziewczynki jeszcze”. – Magda

,,Ja jeszcze nie przeżyłam swojego pocałunkowego pierwszego razu. Ciągle czekam, ale bardzo bym chciała”. – Ola

Teraz twoja kolej! Pochwal się (albo wyżal) w komentarzu i napisz nam, jaki był Twój pierwszy pocałunek!

Źródło zdjęć: http://favim.com

13 KOMENTARZE

  1. Ahh mój pierwszy pocałunek ? Okropnie romantyczny ! Przynajmniej dla mnie :p To było z przyjacielem (choć ciężko nazwać to tylko przyjaźnią). Mieszkam w domu wielorodzinnym, któregoś dnia po prostu zadzwonił i poprosił żebym zeszła na dół (moje mieszkanie jest na piętrze, wychodząc jest korytarz i schody, coś na wzór klatki w bloku :p). Wyszłam i przywitałam sie z nim, był jakoś tak 10 (lub troche po 10 ) luty, więc narzekał na zimno. Jak to zawsze mieliśmy w zwyczaju rozpiął mi kurtkę i objął mnie w talii, nie czekałam zbyt długo i zrobiłam to samo. Potem troche zartowalismy gilgotki, zimne dłonie pod koszulka… Postawił mnie pod ścianą nadal mnie przytulajac, zaczęłam mówić ze to nie fajne bo jest za wysoki i czuhe sie dziwnie, dlatego też kazał mi ustać na schody, po czym złapał moje dłonie i położył sobie na szyi pytając czy tak lepi. Bezskutecznie próbowałam podtrzymać rozmowę, w pewnym momencie po prostu nastała cisza. Bardzo przyjemna cisza. Delikatnie przyciągnął mnie do siebie i zaczął powoli zbliżać swoją twarz. W koncu mnie pocałował. Nadal gdy to wspominam mam dreszcze !

  2. Ja pierwszy raz pocałowałam się z chłopakiem na dyskotece na obozie. To było jak z filmu. Tanczyliśmy wolnego prawie sami na parkiecie i on nagle mnie pocalowal. Wszyscy, którzy byli na imprezie zebrali się wokół nas i bili nam brawo. Po chwili moja opiekunka odciągnęła mnie od niego i mialam małe problemy, ale było warto. Byłam z nim później pół roku i w sumie dopiero jakiś czas temu z num zerwałam.

  3. Może to śmieszne ale ja pierwszy raz pocałowałam się pod sklepem. On jest o kilka lat starszy ode mnie, ale wiem że bał się jak zareaguje, bo nie byliśmy jeszcze ze sobą. Kiedy już nikogo nie było i była noc odważył się i pocałował mnie. Zupełnie mnie zaskoczył, ale niczego nie żałuję, ponieważ było wspaniale. Ciesze się, że to on pierwszy się odważył.

  4. Właśnie niedawno zaliczyłam swój pierwszy pocałunek i było… dość krępująco. I dla mnie i dla niego to było zupełnie nowe doświadczenie, czulem się zawstydzona, nie wiedziałam co mam robić. Byłam tak spanikowana, że jak przyszlam do domu rozpłakałam się z nerwów. Uważam, że to nastąpilo zbyt szybko, jednak nie żałuję. Bardzo obawiałam się tego pierwszego razu a teraz już mam jakieś doświadczenie. No i myślę, że to początek związku:)

  5. Jeszcze się nigdy nie całowałam i nie zamierzam robić tego na siłę dla szpanu. Chcę, żeby to było coś wyjątkowego 🙂 Żeby było przyjemnie wspominać

  6. Mam 15 lat i moje koleżanki wprost chciały mnie zmusić do pierwszego pocałunku na ognisku klasowym, ale uważam, że pierwszy pocałunek powinno się „przeżyć” z osoba do której coś się czuje. A nie pod presją znajomych …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj