listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || https://www.pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

Nasi czytelnicy wyznają, na czym zostali przyłapani przez rodziców. Poznajcie ich sekrety!

Lubisz czytać przypałowe historie? Sprawdź, jakie wpadki przydarzyły się naszym czytelniczkom! A może dodasz również coś od siebie? Czekamy na Twój komentarz! 🙂

WYZNANIA: ,,Rodzice przyłapali mnie na…”

,,Jak miałem 2 latka, podszedłem do miski dla psa i zacząłem wyjadać mu jedzenie. Moi rodzice cyknęli mi fotkę i straszą, że jak kiedyś przyprowadzę dziewczynę do domu, to jej to pokażą. Masakra!”

,,To było dzień przed Wigilią. Myślałam, że jestem sama w domu, więc wzięłam piankę do golenia i zrobiłam sobie z niej białą brodę. Chwyciłam opakowanie od tej pianki i udawałam, że to mikrofon. Zaczęłam śpiewać ,,All i want for christmas is you” i wtedy mój tata zajrzał do łazienki. Spytał mnie tylko czy mam gorączkę. Dodam, że miałam wtedy 16 lat”.

,,Chciałem kiedyś wieczorem obejrzeć pornola, ale zapomniałem, że wcześniej słuchałem głośno muzyki. Kiedy odpaliłem filmik, na którym parka głośno jęczała, moi rodzice wpadli do pokoju, myśląc, że coś mi się stało. Całe szczęście, że byłem jeszcze ubrany!”.

,,Gadałyśmy kiedyś z koleżankami o robieniu loda. Postanowiłam poćwiczyć na kiełbasie. Szkoda tylko, że nie pomyślałam, że mama będzie w ogrodzie i wszystko zobaczy przez okno…”.

,,Włączyłem sobie kiedyś dla beki Szkołę Uczuć. Mama weszła mi do pokoju jak główna bohaterka zmarła, a ja ryczałem jak dziecko”.

,,Kiedyś po pijaku, zacząłem przymierzać ubrania starszej siostry (sam nie wiem czemu). Rodzice do dzisiaj myślą, że jestem gejem”.

,,Mój tata robił coś w piwnicy i nie usłyszałam jak z niej wrócił. Myślałam, że nadal tam jest, jak puściłam najgłośniejszego bąka ever. Do dzisiaj mówi na mnie ”Pumba”.

Polecamy: ,,Koleżanki myślą, że się tnę. A to wszystko wina kota!”

listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

4 KOMENTARZE

  1. Moj znajomy kiedyś w pociągu z głośników na cały regulator puścił piosenkę ” jan pawel 2 gwałcił małe dzieci ” i na najbliższej stacji zgarnęła go policja wezwana przez konduktora i zamkneli go w zakładzie psychiatrycznym xddddd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj