Nasza czytelniczka chciała Wam opowiedzieć o swoim niewiernym (już byłym) chłopaku. Przeczytajcie tę historię!

,,Droga Redakcjo!

Mam pewien problem, ponieważ mój chłopak zdradzał mnie od początku związku ze swoją byłą i teraz aktualną dziewczyną. Widywaliśmy się codziennie, no oprócz sobót i nigdy bym go nie oskarżyła o zdradę, ale byłam w błędzie. Pisali do siebie, że tęsknią za sobą, on obiecywał jej, że ze mną zerwie… Jednak nie zrobił tego, tylko spotykał się z nią i ze mną. Całował się i ze mną i z nią, mówił że kocha, robił malinki… Najlepsze było to, jak mówił, że jej nienawidzi albo wyzywał ją od najgorszych. Pewnie mnie też tak przy niej obrażał.

Teraz krótka historia, jak się dowiedziałam. Nalegał, żebym go odwiedziła w Poznaniu, bo za mną strasznie tęskni i nie może żyć be ze mnie. Biedaczek, co nie? A miał tą drugą blisko. Pojechałam do niego, bo szczerze mówiąc też za nim tęskniłam 🙁 Poznałam tam jego znajomych, ulubione miejsca, gdzie lubi siedzieć, po prostu dzień jak z bajki. Kupił mi róże, które kocham, przytulał, całował… Pod koniec dnia, kiedy musiałam wracać do domu, wszystko się zniszczyło, pokazała się ona.

Zawołała mnie i jego i kazała mu wyznać prawdę, tylko problem był taki, że on udawał głupiego i nie chciał nic powiedzieć. Ona na początku też i kiedy czekałam na wyjaśnienia od nich, myślałam że ją rozszarpię. Mówiąc szczerze nie lubiłyśmy się strasznie. W końcu kiedy na powiedziała mi całą prawdę, serce rozwaliło mi się na milion kawałeczków, a jego słowa były najgorsze… ,,KOCHAM WAS OBIE TAK SAMO” – żenada i nic więcej :((((

Po tym wszystkim szybko pobiegłam na autobus, gdy wracałam pisał do mnie, że kocha i przeprasza. Właśnie widziałam jak on mnie kocha, zdradzając mnie z nią. Tylko jak weszłam do domu, wszystko co było z nim związane wyrzuciłam, a potem spaliłam.

Teraz potrzebuję rady, jak mam przestać o nim myśleć i zapomnieć, jeszcze najgorsze jest to że chodzimy do tego samego liceum i on mieszka w internacie razem ze mną i mamy razem lekcje. Proszę Was o pomoc!”.
,,Chłopak zdradzał mnie ze swoją ex"Źródło zdjęć: http://tumblr.com

2 KOMENTARZE

  1. Jednak mimo wszystko nie powinnaś mu ulec. Był dupkiem i nadal nim jest. Jak można powiedzieć że się kocha dwie dziewczyny tak samo? Żenujące. Zerwij kontakt, ignoruj. A jak się od ciebie nie odczepi dobrowolnie to zacznij kręcić z innymi chłopakami może wtedy zrozumie że już stracił swoją szansę. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj