Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, jakie wiadomości lubią otrzymywać dziewczyny? W tym wpisie znajdziesz małą podpowiedź!

Każda dziewczyna lubi otrzymywać komplementy. Nie ma przy tym większego znaczenia, czy są to miłe słowa powiedziane prosto w oczy, czy wysłane za pośrednictwem sms. Jeśli zastanawiasz się, jakie teksty sprawią jej największą przyjemność, to poniżej zamieszczamy 6 propozycji.

Co napisać dziewczynie, żeby było jej miło?

#1. ,,Pięknie dziś wyglądałaś”

To chyba największy komplement, jaki można powiedzieć (albo napisać) dziewczynie. Każda chce wyglądać i czuć się pięknie, a kiedy ktoś to zauważy, a także doceni, to sprawia ogromną satysfakcję.

#2. ,,Lubię z Tobą pisać”

Nawet, jeśli wydaje Ci się, że ona o tym wie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jej to napisał. Na pewno ją to ucieszy.

#3. ,,Masz śliczny uśmiech”

Tak naprawdę większość ludzi wygląda korzystnie, kiedy się uśmiechają, ale nie zaszkodzi o tym napisać 🙂 Z pewnością będzie to pretekstem do tego, aby uśmiechać się jeszcze częściej.

#4. ,,Uwielbiam Twoje poczucie humoru”

Lubisz, kiedy ona żartuje? W takim razie koniecznie jej o tym powiedz (albo jej to napisz)! Każdy przecież lubi być doceniony, a Tobie też zapewne byłoby miło, gdyby ktoś Cię skomplementował w ten sposób.

#5. ,,Do twarzy Ci w…”

Tutaj możesz wstawić cokolwiek, np. okulary, nową fryzurę bądź jakiś ciuszek. Po takim komplemencie prawdopodobnie jeszcze częściej będziesz miał możliwość oglądać dziewczynę w looku, który tak Ci się podoba.

#6. ,,Nie mogę się doczekać naszego kolejnego spotkania”

Taki tekst możesz napisać dziewczynie po pierwszej randce, ale nie tylko! Równie dobrze możesz to zrobić przed dłuższą rozłąką. Oczywiście może to brzmieć nieco inaczej, np. ,,chciałbym Cię zobaczyć” lub po prostu ,,tęsknię”.

Masz więcej pomysłów na to, co napisać dziewczynie, aby było jej miło? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Jak zaimponować dziewczynie na pierwszej randce?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj