?Chłopak ze mną zerwał, a ja wciąż go kocham...

Ania ma problem z chłopakiem i zastanawia się, czy powinna kontynuować tę znajomość. Co byście jej poradziły?

,,Cześć, piszę do Was bo mam mały problem, a nie wiem co mam zrobić. Mam na imię Ania i mam 20 lat. Nigdy nie miałam chłopaka, tzn. w gimnazjum jeden chłopak wyznał mi miłość, ale wtedy w ogóle o tym nie myślałam. Poza tym to nie było zbyt poważne.

Dopiero od liceum zaczęło mi to nawet przeszkadzać, bo prawie każdy wkoło miał swoją drugą połówkę, a ja nikogo. Jak już ktoś mi się podoba, to raczej nie mam żadnych szans u niego.

Ostatnio przytrafiła mi się sytuacja taka: na Instagramie napisał do mnie pewien chłopak, w moim wieku, przystojny, no i też student. Popisaliśmy troszkę i mieliśmy się spotkać jeszcze przed świętami, ale podobno coś mu wypadło i ostatecznie nie spotkaliśmy się. Napisał do mnie po świętach i chciał się zrewanżować, więc wybrałam wyjście na łyżwy (uwielbiam ten zimowy sport, więc jak tylko mam wolną chwilę i pieniądze, to zawsze ze znajomymi idę na łyżwy :D). Chciałam dać mu drugą szansę, ale dostałam od niego jeszcze jedną propozycję randki 3K… W sieci znalazłam tylko definicję tego skrótu, że jest to Kino, Kolacja i wiadomo co dalej…

Co mam teraz zrobić? Iść tylko na łyżwy, czy w ogóle odpuścić sobie tego chłopaka?”.

Polecamy: ,,Czy powinnam jeszcze o niego walczyć?”

?Chłopak ze mną zerwał, a ja wciąż go kocham..."
Źródło zdjęć: Pinterest

5 KOMENTARZE

  1. Droga Aniu! Sytuacja, w jakiej się znalazłaś nie należy do łatwych. Masz trzy wyjścia. Możesz przecież wyjść z nim tylko na łyżwy, a jak coś pójdzie nie po Twojej myśli, to zawsze można zakończyć spotkanie i znajomość. Możesz też na razie się z nim nie umawiać tylko pisać, rozmawiać. W ten sposób możesz go bardziej poznać i stwierdzić, czy warto się spotykać. Trzecim rozwiązaniem jest zerwanie kontaktu. Skoro chłopak myśli już tylko o tym na pierwszym spotkaniu, to nie świadczy o nim dobrze. Może to być jakiś sygnał, czerwona lampka dla Ciebie. Ale tak na prawdę nie wiadomo, co nim kierowało. Decyzja należy do Ciebie. Trzeba przeanalizować wszystkie za i przeciw. I na spokojnie zastanowić się, co zrobić. Życzę Ci powodzenia. Trzymaj się!

  2. Czy chłopak który myśli o jednym i to na pierwszym spotkaniu jest Ciebie wart? Zastanów się nad tym poważnie czy chcesz brnąć w tą znajomość skoro dla niego liczy się jedno ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj