Na naukę języka nigdy nie jest zbyt późno. Jeśli nie wiesz jak zacząć, to mamy dla Ciebie super propozycję!

Latem znajomość języka obcego przydaje nam się najbardziej (nie licząc oczywiście zajęć w szkole, na które musimy się uczyć). Choć do lata zostało już bardzo mało czasu, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zaczęła naukę choćby w tym momencie. Może nie opanujesz wszystkich poziomów i nie zaczniesz swobodnie rozmawiać, ale złapiesz jakieś podstawy, a później pójdzie już z górki 🙂 Jeśli nie wiesz jak zacząć, to mamy dla Ciebie propozycję.

Fiszki to takie małe, dwustronne plansze do nauki języków. Znajdziesz na nich hasła wraz z wymową i przykładowym zdaniem z użyciem danego wyrazu. Po drugiej stronie jest z kolei tłumaczenie. Do fiszek dołączona jest płyta, a znajdujące się na niej pliki możesz wgrać na mp3 lub telefon. Dzięki temu ćwiczysz także poprawną wymowę. Dodatkowo pudełko jest zaprojektowane w taki sposób, że możesz odseparować słówka, które już umiesz, od tych, których jeszcze musisz się nauczyć. Każdy język ma kilka poziomów trudności, dlatego bez problemu znajdziesz odpowiedni zestaw dla siebie.

Zachęcamy do zaglądania na stronę fiszki.pl, gdzie znajdziecie szeroką ofertę kursów do nauki języka, między innymi: kurs dla maturzystów, podróżników, pracujących, zaawansowanych, średnio zaawansowanych i początkujących.

Czytaj także: Jak uczyć się efektywnie?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię