listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || https://www.pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

Paulina ma nietypowy problem ze swoją mamą i byłym chłopakiem i prosi o Waszą pomoc.

,,Cześć wszystkim!

Mój problem polega na tym, że moja matka woli mojego byłego ode mnie. Brzmi niedorzecznie? Niestety to prawda.

Nie jestem z nim już ponad pół roku, a on dalej do nas przyjeżdża, a właściwie to do mojej mamy. Rozmawiałyśmy razem z moją siostrą z nimi, że nie chcemy go tutaj widzieć, ale nic do nich nie dociera. Ona twierdzi że większość matek utrzymuje kontakt z byłym zięciem. Jakoś nie spotkałam się z taką sytuacją, ale może i faktycznie gdzie indziej takie sytuacje się zdarzają, tyle że mnie nie obchodzą inni.

Po pierwsze to nie jest jej zięć, bo nie byliśmy małżeństwem, a po drugie, czy ona naprawdę nie widzi tego jak mnie tym rani? Mój były tak samo nic sobie z tego nie robi, pisze, dzwoni (chociaż go zablokowałam), przyjeżdża jak gdyby nic, chyba głównie po to, żeby mi zrobić na złość.

Ostatnio mama zaprosiła go na swoje imieniny i razem wszyscy siedzieliśmy przy stole. Niestety mój tata pracuje za granicą i nie do końca wie, co się wyrabia w domu. Zresztą on zawsze lubił mojego byłego, więc nie wiem, czy by się za mną wstawił. Nie wiem co robić! Boję się, że ta sytuacja się nie zmieni, a ja już naprawdę nie mam na to wszystko sił. Czy ktoś miał podobnie albo ma pomysł co mam zrobić?”
Paula, 16 lat.

Polecamy: ,,Moja mama mnie nie kocha”

listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

2 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem zrób tak jak mówi Karolina. Do tego zadania potrzebny Ci niezły wyjadacz.
    Myślę, że Twoja mama ma coś do tego chłopaka. Coś jest na rzeczy. Może chce, żebyście się zeszli. Nie wiem. W tym wieku ma się wiele znajomych. Spróbuj to wytłumaczyć swojej mamie.
    Pozdrawiam Izabela.

  2. Współczuję :/ Możesz zawsze się odegrać i wkupić się w łaski jego rodziców. Lub też przyprowadzić innego chłopaka podczas jego wizyty. Najlepiej by był to nowy kolega ,którego twoi rodzice jeszcze nie lub chłopak który ci się podoba. Nie radzę wykorzystywać kogoś kto się tobą interesuje a ty chcesz tylko wkurzyć swoich rodziców i byłego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj