smsować pod wpływem alkoholu

Renia otrzymała niepokojącą wiadomość od nieznajomej dziewczyny. Czy powinna jej wierzyć?

„Napisała do mnie dziewczyna mojego chłopaka”

,,Z Markiem jesteśmy razem od 3 miesięcy. Może dla niektórych to niewiele, ale to była miłość od pierwszego wejrzenia. Wpadliśmy na siebie przypadkiem w sklepie. Mnie wysypały się zakupy, a on pomógł mi je pozbierać. W ramach przeprosin zaprosił mnie na kawę.

Już podczas naszej pierwszej randki wiedziałam, że Marek jest wyjątkowy. Zabawny, inteligentny, szarmancki i bardzo przystojny. Zaimponowało mi to, że zwrócił na mnie uwagę. Z każdym dniem angażowałam się coraz mocniej. Spotkaliśmy się kilka razy w tygodniu, ostatnio nawet wspomniał coś o wspólnych wakacjach.

Wszystko zmieniło się w zeszłym tygodniu, kiedy napisała do mnie pewna dziewczyna. Nie mam pojęcia jak mnie znalazła. Pisała, że Marek to jej chłopak od 2 lat i że mam mu dać spokój, bo on się mną tylko bawi, a to ją naprawdę kocha. Na dowód wysłała mi ich wspólne zdjęcia. Na większości się przytulają, na jednym całują.

Nie wiem, co robić. Załamałam się. Markowi napisałam, że jestem chora, bo nie czuję się na siłach, żeby z nim porozmawiać. Co mam mu powiedzieć? Nie chcę z niego rezygnować, ale walczyć z inną dziewczyną o chłopaka? To nie w moim stylu. Nie chcę być tą drugą, ani rozbijać czyjegoś związku. Może to wszystko kłamstwo? On naprawdę wyglądał na zaangażowanego w naszą relację.

Co mam zrobić? Lepiej porozmawiać z Markiem, czy czekać i obserwować jego zachowanie?”.
Renia

Czytaj także: ,,Przyjaciółka próbuje odbić mi chłopaka!”

Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj