Chłopak Ani zdradził ją, gdy zrobili sobie przerwę w związku. Dziewczyna nie umie sobie z tym poradzić i prosi Was o porady.

Zdrada to coś, czego większość z nas nie umiałaby wybaczyć. Tak to przynajmniej wygląda w teorii. W praktyce sytuacje są różne i nie zawsze jest to takie proste. Ciężko się rozstać, gdy łączy nas wspólna przeszłość, albo gdy partner teoretycznie miał prawo zrobić to, co zrobił. W takiej sytuacji znalazła się Ania, która postanowiła do nas napisać.  Przeczytajcie jej list.

,,Cześć, nie bardzo wiem od czego zacząć, więc może się przedstawię. Jestem Ania i mam 17 lat. Od 1,5 roku jestem w związku z M, chociaż mieliśmy 2 miesiące przerwy. To było pół roku temu, a ja nadal nie umiem się z tym uporać.

M jest cudownym chłopakiem i zawsze tak było. Niestety po roku naszego związku coś zaczęło się psuć. Kłóciliśmy się cały czas i w końcu zaproponowałam, żebyśmy zrobili sobie przerwę. M początkowo nie chciał, ale ja nalegałam.

Przerwa trwała 2 miesiące. Przez ten czas praktycznie się nie kontaktowaliśmy. Ja przemyślałam sobie wszystko i zaproponowałam spotkanie. Na nim oboje przyznaliśmy, że za sobą tęskniliśmy i że wciąż się kochamy. Wróciliśmy do siebie, ale M był jakiś inny, taki nieswój. Prawda okazała się straszna.

M podczas naszej przerwy dystansował się ode mnie, ale nie od innych dziewczyn. Według niego przerwa to już takie jakby rozstanie i nie spodziewał się, że jeszcze się odezwę. Między nimi już wszystko skończone, ale wcześniej doszło między nimi do czegoś.

Nie potrafię o tym zapomnieć i nie umiem sobie z tym poradzić. Nie wiem co mam robić, bo kocham M, ale to wszystko mnie dobija. Czy powinnam się z nim rozstać? A może walczyć o nas? Proszę i pomoc”.

Czytaj także: ,,Mój chłopak mnie okłamał. Czy powinnam go rzucić??

Źródło zdjęć: Favim

2 KOMENTARZE

  1. Wiesz co wydaje mi się że skoro uważał tą przerwę w ten sposób jak przedstawił nie powinnaś się od razu z nim rozstawać. Możliwe było to że czuł się okropnie bez Ciebie i chcąc o Tobie zapomnieć popełnił błąd którego teraz żałuje, myślał że już Cię stracił i postanowił spędzić czas z inną myśląc, że uda mu się Ciebie zastąpić! Naprawde, skoro to cudowny chłopak to bądź z nim i nie przejmuj się przeszłością!!!

  2. Porozmawiaj z nim szczerze o tym, co czujesz. Spróbuj wczuć się w jego punkt widzenia. Został odrzucony. Jego ukochana nie chce z nim rozmawiać. Na jego drodze pojawia się osoba, dzięki której mógłby zapomnieć i stworzyć nowy związek. Ja bym się nie martwiła. Jeśli do ciebie wrócił, to znaczy, że cię kocha. Tym bardziej, że odrzucił tamtą dziewczynę. Życzę powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj