,,Planuję sprzedać swoje dziewictwo

Nasza czytelniczka ma dość kontrowersyjny pomysł na zarobienie pieniędzy. Co myślicie o jej pomyśle?

,,Cześć wszystkim. Chciałabym pozostać anonimowa, ale mam nadzieję, że mimo tego opublikujecie mój list.

Mam 17 lat i za kilka miesięcy będę pełnoletnia. Pochodzę z typowo patologicznego domu, w którym zawsze brakowało pieniędzy. Nie chcę się nad tym rozwodzić, tylko chciałabym wyjaśnić skąd w ogóle wziął się mój pomysł. Jak tylko skończę 18 lat to zamierzam się wyprowadzić. Od rodziców oczywiście niczego nie dostanę, co najwyżej kopa w cztery litery na rozpęd.

Pieniędzy mam naprawdę niewiele. Większość tego, co udało mi się dorobić w wakacje, zostało mi ukradzione. Pokój dzielę z młodszym rodzeństwem, które za kilka cukierków chętnie wyjawiało rodzicom moje kryjówki. To, co udało mi zostało, jest zakopane w (mam nadzieję) bezpiecznym miejscu. Starczy tego na jakiś miesiąc, żeby przeżyć.

Długo myślałam nad tym, jak mogę szybko zdobyć pieniądze na start, aż wreszcie wymyśliłam. Sprzedam moje dziewictwo! Wiem, że mogę na tym zarobić kilka tysięcy złotych. Tyle mi wystarczy, aby utrzymać się do końca szkoły, tym bardziej, że zamierzam dorabiać sobie w weekendy.

Wiem, że mój pomysł jest kontrowersyjny i nie każdy zrozumie moją decyzję. Szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi, bo nawet nie mam żadnej alternatywy. Całe moje dotychczasowe życie było koszmarem i sprzedaż dziewictwa na pewno nie jest od tego gorsza. To moja szansa na nowe życie i nie zamierzam z niej rezygnować”.

Polecamy: ,,Czy uważacie, że warto iść na studia??

 

,,Planuję sprzedać swoje dziewictwo"

4 KOMENTARZE

 1. Jak dla mnie to nie jest zły pomysł. Moim zdaniem lepiej sprzedać dziewictwo jakiemuś kulturalnemu, nadzianemu, samotnemu starszemu panu, niż stracić je z chłopem z którym się zerwie za tydzień, albo z ziomkiem z imprezy którego już nie zobaczysz. Moim zdaniem przespanie się z kimś za pieniądze nie sprawi, że będziesz mniej wartościową osobą. Go for it, tylko pamiętaj aby dołożyć wszelkich starań, by było bezpiecznie!

 2. Są plusy i minsy tej decyzji. Zgodzę się że jest wiele innych sposobów, na życie. Ja wiem to dobrze.
  Pochodzę z domu dziecka, aktualnie mam 23 lata.

  Ja nie będę krytykować czy coś.
  Aktualnie jadę za granicę, ale jak się zdecydujesz na twoje coś to żądaj badań, na choroby weneryczne itd. żebyś miała pewność. A nawet jeśli ktoś ci takie coś dostarczy sprawdź czy nie jest to podrobione, bo w dzisiejszych czasach jest duża możliwość. Więc się upewni i Przemyśl decyzję bo to będzie do końca życia.
  To twój wybór i twoja jedynie decyzja, nikt ci nie możesz kazać czy na siłę. Więc jak masz to zrobić to najpierw Przemyśl, poszukaj sposobów różnych na zarobek. A jeśli coś i masz takie coś zrobić to żeby to było zgodne z Tobą a nie nikim innym.
  Pozdrawiam

 3. Jesteś zdecydowana, więc trochę nie rozumiem po co ten list, skoro jesteś przekonana to to zrób. Osobiście ja bym odradzała- nawet jeśli teraz czujesz się pewna i przekonana w przyszłości możesz tego żałować. Pieniądze się skończą, a Twoje ciało niestety wciąż będzie pamiętało to co się wydarzyło. Oprócz tego łatwo tutaj o oszustwo, nie wiesz na kogo trafisz, a co jeśli przyjdzie zrobić Ci to ze starym, siwym i obrzydliwym mężczyzną? Często zdarza się tak, że dziewczyny wcale nie dostają takiej kwoty na jaką się umawiały, a mężczyzna zazwyczaj szybko znika. Jest to niebezpieczne, gdyż łatwo tu o oszustwo, czy nawet krzywdę wyrządzoną Tobie. Nawet jeśli uważasz, że twoje życie do tej pory było koszmarem, nie warto dodawać sobie problemów. Pamiętaj, że niektóre wspomnienia zostają na całe życie. Rozumiem, że jesteś w słabej sytuacji, ale na pewno są inne rozwiązanie niż takie, na którym możesz ucierpieć. Już o wiele lepszym pomysłem jest sprzedawanie swoich zdjęć w necie: np stóp, czy innych, niekoniecznie całkiem obnażonych części ciała. Możesz także poprosić o pomoc nauczyciela ze szkoły, może są jakieś stypendia dla uczniów z ubogich rodzin, albo sam pomoże znaleźć dla Ciebie jakąś dodatkową pracę. Również możesz udać się do ośrodka pomocy społecznej i tam zgłosić swoją sytuację, może Ci coś pomogą. Niedługo kończysz 18 lat, więc na czas wakacji możesz wyjechać za granicę, gdzie sporo zarobisz. Pomyśl też o swoich talentach, może jest coś czego możesz uczyć innych za niewielką kwotę. Poproś o pomoc przyjaciół, może ktoś z ich rodziny Ci pomoże np. w zamian za drobne obowiązki domowe. Zobacz, że czasem jest więcej sposobów niż myślimy. Zanim sprzedasz dziewictwo dobrze się zastanów. Co ci z pieniędzy, które kiedyś się skończą, skoro przykre wspomnienia mogą pozostać na zawsze. Czasem warto też dłużej się pomęczyć, niż potem czegoś żałować. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj