Chłopak Ani ma bliską przyjaciółkę, która nie lubi naszej czytelniczki. Przeczytajcie jej list I doradźcie, co powinna zrobić.

Znajomi chłopaka to często drażliwy temat. Z jednej strony rozumiemy jego potrzebę posiadania znajomych, ale nie zawsze są oni tacy, jakbyśmy chciały. Jeszcze gorzej, jeśli nasz ukochany ma bliską przyjaciółkę – wtedy nierzadko między dziewczynami dochodzi do rywalizacji. Tak właśnie jest w przypadku naszej czytelniczki, Ani. Przeczytajcie jej list.

,,Cześć, mam na imię Ania i chciałam opisać Wam moją historię. Od kilku tygodni mam chłopaka i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że on ma przyjaciółkę, Kasię. Jestem zazdrosna, to fakt, ale nie to jest najgorsze. Chodzi o to, że Kaśka chciałaby mieć mojego miśka na wyłączność i chyba dlatego mnie nie lubi. Wydaje mi się, że nigdy nie dałam jej powodu.

Jak tylko poznałam Kacpra, to od samego początku próbowała go do mnie zniechęcić. Wiem o tym, bo przejrzałam jego wiadomości 🙁 Jeszcze tłumaczyłam to sobie troską o niego, ale myliłam się.

Jesteśmy już trochę razem i widzę jak ona co chwilę pilnie potrzebuje jego pomocy, a on leci na każde jej skinienie. Już nawet się zastanawiałam, czy oni nie kręcą ze sobą, ale jaki to miałoby sens? Przecież mogliby być razem.

Jak się widzimy w większym gronie to ona często próbuje mnie ośmieszyć. Jak to się dzieje to Kacper niby mnie broni, ale w sumie nie za bardzo. Wychodzę wtedy na głupka. W ogóle to on często jej coś kupuje, np. żarcie w maku albo ost. zapłacił za nią w kinie, bo ona nie ma kasy. Pytałam go czemu nie mogliśmy się wszyscy zrzucić na ten bilet to zaczął prawie na mnie krzyczeć, że przecież ona się tym nie chwali wszem i wobec, że jej nie stać.. Moim zdaniem to dziwne , że płaci za koleżankę, a dziewczyna musi bulić sama. Nie wiem czy ja przesadzam. Jak myślicie? Czekam na porady, jak powinnam się zachować. Ania”

Czytaj także: ,,Czy dobrze zrobiłam, kończąc ten związek??

Źródło zdjęć: Pinterest

3 KOMENTARZE

  1. Nie ma przyjaźni damsko męskiej A ona ewidentnie chce ci co odbić zmów się ze swoim kolegą że będziecie udawać dobrych przyjaciół i zachowuje się tak samo jak on ja zastosowałem tą metodę i zadziałała.

  2. Na moje to powinniście poważnie porozmawiać. Bez kłótni i krzykow. Powiedz mu, co cię boli, co o tym myślisz. Jeśli jjest dobrym chłopakiem, to przemysli twoje słowa ?

  3. Myślę, że powinnaś porozmawiać o tym z chłopakiem, powiedzieć mu jak to wygląda z Twojej strony, oczywiście można mieć przyjaciół, ale jednak istnieją pewne granice, dlatego rozmowa z chłopakiem będzie najlepszym rozwiązaniem, na spokojnie, powiedz mu wszystko 🙂 Być może on postara się trochę ogarnąć kilka spraw i „ograniczy” pewne zachowania jeśli chodzi o jego przyjaciółke, bo na pewno nie powinno być tak jak do tej pory, buziakii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj