Sposoby na szczupłe i wysportowane uda
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/159244536812818595/

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz wyrobić sobie tą część ciała i czy jest to trudne? Poniżej pokażę Ci moje sposoby na szczupłe i ładnie wymodelowane uda.

Lato coraz bliżej, a Ty właśnie pracujesz nad sylwetką? Marzą Ci się wysportowane, szczupłe uda? Poniżej pokażę Ci proste, ale efektywne sposoby, dzięki którym może Ci się to udać.

Skuteczne sposoby na szczupłe i wysportowane uda

1. Ćwiczenia na wewnętrzną część ud

Na YouTube znajdziesz treningów na uda. Niektóre są nieco lżejsze, inne nieco bardziej zaawansowane, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie (ja poniżej przedstawię Ci swoje ulubione). Do wielu z nich będziesz potrzebowała tylko maty (którą możesz zastąpić ręcznikiem albo kocem). Wykonywanie ich 1-2 razy w tygodniu może przynieść dość dobre rezultaty. Z pewnością nieraz będziesz miała zakwasy, ale nie martw się, bo naprawdę warto trochę pocierpieć.

2. Zdrowa dieta

Oczywiście nie musisz od razu zacząć codziennie jeść sałatki, ale dla większej efektywności treningów powinnaś zrezygnować z fast foodów i ograniczyć słodycze. Ważne jest również abyś spożywała dużo białka oraz piła sporo wody.

3. Bieganie i jazda na rowerze

Są to bardzo dobre sposoby nie tylko na zrzucenie tkanki tłuszczowej, ale również wyrobienie mięśni nóg. Ponadto bieganie czy jazda na rowerze sprawiają wiele przyjemności.

4. Gimnastyka

Dzięki niej Twoje mięśnie będą odpowiednio rozciągnięte, co zminimalizuje pojawienie się kontuzji czy zakwasów, a wykonywanie trudnych ćwiczeń będzie Ci łatwiej przychodziło. Pamiętaj więc zawsze o rozciąganiu!

Pamiętaj, aby jasno ustalić sobie cel i dążyć do niego, bądź wytrwała i nie poddawaj się! Jeśli próbowałaś już wielu rzeczy i nic to nie daje skontaktuj się z doświadczonym trenerem oraz z dietetykiem. I przede wszystkim nie zapominaj, że sport to zdrowie!

Czytaj także: Dobre nawyki, które pomogą Ci być bardziej FIT

Sposoby na szczupłe i wysportowane uda
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/506514289337889935/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj